Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο λόγος που γράφω είναι για να προτείνω ένα μικρό διάλλειμα στην επιλογή της Linda με σκοπό την 'αναγκαία' ξεκούραση της. Μετά από μια περίοδο σε standardάκια και εν μέσω άχρωμης λίστας επιλογών συνάντησα την Linda αλλά δεν έχω να πω κάτι θετικό παρότι πήγα χωρίς πολλές απαιτήσεις, με καλή διάθεση και χαμηλή χρέωση* . Την πιστεύω, βέβαια, -την Linda- πως πρέπει να είναι πολύ κουρασμένη μιας και η απρόσμενη κερδοφορία δεν είναι πάντα ορθός σύμβουλος. Εμφανησιακά είναι συμπαθητική με ωραία μάτια όχι ικανά όμως από μόνα τους για το κάτι της. Εκτός από την διάθεση να τον πάει κάτω - όσο άντεχε- δεν διέκρινα κάποια ιδιαίτερη τεχνική στο στοματικό. Μάλλον προτιμούσε το facefucking και να τελειώνουμε. Για sex δεν είχε διάθεση και δεν άντεχε σε πίεση με γνωστές δικαιολογίες hard και big -τρομάρα μου!xx-. Εγκατέλλειψα την προσπάθεια της τα έδωσα στο στόμα έκανα ντουζάκι την ρώτησα αν είναι καλά και έφυγα στο παραεικοσιπέντε! Ξέρω τι θέλω από ένα ct και δεν βρήκα κανένα λόγο για να την πιέσω.Σίγουρα ήταν ευγενική όπως κι εγώ -βέβαια-. Ας πούμε ότι ήταν σε κακή στιγμή και κουρασμένη και ας ξαναγυρίσουμε στα standardάκια μετά τις γιορτές....

*φυσικά και είναι σχετικός ο όρος 'χαμηλή χρέωση' μιας και αξιολογούνται πολλές παράμετροι πχ. στο δεύτερο ραντεβού μου με την Karo τα 400 μου είχαν φανεί 'χαμηλή χρέωση' καθώς και τα 300 τις Emily 'φυσιολογική'.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
530
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού