Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήταν λες κι έβλεπα τη νύφη από την πρόσφατη ταινία η εκδίκηση της νύφης.
Άνοίγω την πόρτα και τι να δώ?Μια νύφη.Φορούσε μια sexy στολή νύφης με ψηλοτάκουνα και κανονικό πέπλο κι ένα φτερό στο χέρι.Άρχισε τις ατάκες όπως σήμερα θα είσαι ο άντρας μου και θα με γαμήσεις όπως κι από όπου θέλεις!Τόσα ct έχω πάρει τέτοια υποδοχή ειλικρινά πρώτη φορά.Πήγα να κάτσω στην πολυθρόνα καναπέ και κατευθείαν μου όρμηξε κι άρχισε να κωλοτρίβεται σαν στριπτιζού.Δεν περάσανε ούτε 3 λεπτά συζήτησης ούτε πάγος να σπάσει τίποτα κατευθείαν μου κάνει πήγαινε να κάνεις μπανάκι γιατί έχουμε πολύ δουλειά μπροστά μας.
Πρόσωπο όντως φαίνεται μεγαλύτερη από 26 γύρω στα 30 την έκοβα αλλά όχι παραπάνω.Σώμα μερικά κιλά παραπάνω χωρίς να σε χαλά καθόλου.Απίστευτες ματάρες και ποδαράκια τέλεια για όσους είναι foot fetish (Έπρεπε να τα είχα τραβήξει φωτογραφία για τη συλλογή μου).Στο sex δεν παιζόταν εναλλαγές πολλές ωραίες κραυγούλες,επίσης είχε πολλούς σπασμούς στο νιμού της φαινόταν να το απολαμβάνει και δεν υποκρινόταν σε αυτό.Λιπαντικά και μαλακίες δεν χρειάζονταν φυσικά αφού η κοπέλα έσταζε.Δακτυλάκι στην κωλοτρυπιδούλα της την ώρα που η τσαπού μπαινόβγαινε βίαια στην άλλη τρύπα της.Εκείνη να δαγκώνεται,να χτυπιέται να ουρλιάζει από ηδονή να μπήζει τα νύχια της στο προσκέφαλο του κρεβατιού.Αρχίζουν ξανά σπασμοί στο σώμα της και με παρακαλά να της τον χώσω από τον κώλο γιατί δεν άντεχε άλλο.Η τρύπα της από ηδονή είχε ανοίξει αρκετά ώστε να δεχτεί το εργαλείο.Έτσι κι εγώ αργά και βάναυσα της έκανα το χατήρι ώσπου είχε μπεί όλη μέσα.Αυτό ήταν για τα επόμενα 40 λεπτά έριξα το απόλυτο ξέσκισμα στην κωλοτρυπίδα της.Όχι απλά δεν παραπονέθηκε αλλά φαινόταν να απολαμβάνει κάργα.Σε κάποια φάση βγήκε από μέσα η τσαπού κι αντί να πει να συνεχίσει με στοματικό για να με κάνει να τελειώσω την συνηθισμένη πουτανιά που κάνουν όλες τους κάνει το κορυφαίο.Μου ζητά συγγνώμη που βγήκε έξω και μου λέει γρήγορα ξαναβάλτο μέσα,το θέλω να το αισθάνομαι.Με φιλούσε συνέχεια είχε απαλά χείλη και μου θύμισε ακριβώς τον τρόπο που φιλά η Anita από Planet.
Συνοψίζοντας αν θέλετε μια συμπαθητική Μοσχοβίτισα που γουστάρει να γαμιέται ακατάπαυστα από τον κώλο και να το απολαμβάνει τότε η Tati είναι αυτή που ψάχνεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
4
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού