Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ευτυχως που υπαρχει το 30' και μπορουμε να γαμησουμε και εμεις οι φοιτητες, χωρις να ξεπαραδιαζομαστε.
Ο λογος που γραφω αυτη την κριτικη ειναι γιατι πιστευω οτι η πρωτη κριτικη για την Μαργαριτα (Margo) ειναι λανθασμενη. Πρωτα απ'ολα να ξεκαθαρισω οτι ειναι το δευτερο ραντεβου μου τουριστρια, η πρωτη μου ηταν με την Αγκατα πριν εναμισυ χρονο. Αν και προτιμω τα σκυλια του πολεμου (PSE), η κοπελα δεν ειναι τετοια, αλλα ανετα θα την "ξανακερναγα".
Η βαθμολογια για το προσωπο και σωμα ειναι αντιπροσωπευτικες, αλλα για τα υπολοιπα, εκτος της επικοινωνιας, θα ηταν υψηλοτερη αν μου το επετρεπε το συστημα.
Το πρακτορειο ηταν ΟΚ και αμεσο, το χοτελι δε με απασχολει (για να γαμησω παω, οχι για να κοιμηθω) και οι υπηρεσιες τηρηθηκαν.
Την συναντησα την τελευταια μερα (Τεταρτη 23/12/09) νωρις το μεσημερι, μολις ειχε γυρισει απο γυμναστηριο και ετσι οπως την ειδα με βρεγμενο μαλλι απο το ντουζακι... εγινε Αναστα ο Κυριος.
Γενικοτερα, η τυπισσα ηταν καθαρη, περιποιημενη, προσχαρη και πολυ καλη στην δουλεια της.
Σε καμια περιπτωση δεν ηταν πλαδαρη, με αυτια Σποκ, κατω απο 1.70εκ., και ασχετη με το αντικειμενο.
Τελος να ευχαριστησω τον FANTOM12 για την λιστα.

Εκαλες Γιορτεσε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
sferdeklos
Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
20
Πόντοι:
66
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού