Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολυ καιρο ειχα να βρεθω με ουκρανη, λογικο, καθως τα πρακτορεια βολευονται με ρουμανες, λιθουανες, πολωνες κλπ. που ερχονται πολυ πιο ευκολα λογω Ε.Ε...
Εμφανισιακα βεβαια, ελαχιστα μοιαζει με ουκρανη η Μαργκο... Οι φωτογραφιες την αδικουν... Περισσοτερο πλησιαζει την πραγματικοτητα η τελευταια, οι υπολοιπες απεχουν πολυ... Κεφαλι που θα μπορουσε ανετα να ανηκει σε κοπελα απο μεσογειακη χωρα, μαλλι σκουρο καστανο, το φυσικο της απ'οτι μου ειπε, προσωπο πανεμορφο, με γκριζα ματια και πολυ εκφραστικα χειλακια...
Απο κορμι, κορμαρα, ευτυχως δεν ειχα διαβασει την κριτικη του συναγωνιστη, διοτι δεν θα πηγαινα, διαβαζοντας για "πλαδαρο κορμι" και "ψωμακια"... Το βυζι ειναι μικρο, φυσικο και ευαισθητο, κοιλια επιπεδη και δυνατοτερο σημειο ο κωλος της που θυμιζει ρουμανα... δυστυχως δεν τον δινει, αν και μου φανηκε ψιλοδουλεμενος...
Καλη συμμετοχη, φαινεται οτι το απολαμβανει, μου ειπε οτι εχυσε... Το τσιμπουκι μετριο, τον περιποιειται μεν τον πουτσο, αλλα καθολου βαθυ... Στο σεχ, πολυ ομορφα στησιματα, πρεπει να ειναι και λιγο ψωναρα με την παρτι της, γιατι οταν την γαμουσα στον καθρεφτη, ειχε καυλωσει πραγματικα, ειχε γινει μουσκεμα...
Γενικα εμεινα πολυ ικανοποιημενος, θα την ξαναδω σιγουρα πριν φυγει και θα προσπαθησω να την βγαλω και καμμια βολτα, ειναι πολυ εντυπωσιακο μωρο...
μου ειπε οτι δεν εχει πολυ δουλεια, ειδικα την 1η εβδομαδα δεν ειχε τιποτα, τωρα καπως καλυτερα... Την ρωτησα για τη Λαντα και μου ειπε οτι αυτη εχει πολυ δουλεια και δεν μπορουσε να καταλαβει γιατι τετοια διαφορά!!! Τυχαινουν αυτα της λεω, ισως την επομενη να ειναι καλυτερα τα πραγματαΧαμόγελο Τι να της εξηγουσα, ειχε τελειωσει και η ωρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού