Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο ολα αυτα που ειχα ακουσει για την Sindy ειχα την περιεργια να την συναντησω αν και ηξερα τι θα παθω εκ των πρωτερον !!!
Βρηκα λοιπον ενα κενο την ωρα της μεσημεριανης σιεστας και κατηφορισα στο Κωλοξενοδοχειο το οποιο δεν παω γιατι εχω πλακωθει με ολο το διευθυντικο προσωπικο πριν λιγο καιρο που μου εκαναν νουμερα !!!
Στο κοριτσι τωρα !!
Ενα νεαρο κοριτσι της διπλανης πορτας που δειχνει πολυ ντροπαλο και θελει πολυ δουλια για να το ξεκλειδωσεις !!!
Οχι δεν λεει σε τιποτα εαν την βαλεις στον χορο να χορεψει !!!
Σωμα καλο και νεανικο ,φατσα για τα δικα μου γουστα αδιαφορη !!!
Τωρα στο service η ποναει παρα πολυ την ωρα της πραξης η μας δουλευη γενικα ολους !!!
Τωρα βεβαια οταν βγαινεις ματωμενος οπως βγηκα εγω δεν το συζηταω οτι δεν συνεχιζεις πας και κανεις μπανακι πινεις και το μισο στοματικο διαλυμμα λογο του οτι της εγλειφες το μουνι κανενα 10λεπτο ντυνεσαι και την κανεις !!!
Στα υπερ οτι μονη της μου εδωσε ολο το πακετο πισω χωρις καν να της το ζητησω γιαυτο και περνει 10 στο Σχέση απόδοσης/τιμής !!!
Στα κατα οτι συνεργαζεται με αυτους που ειχαν και τον Avanguard οι οποιοι δεν δινουν φραγκο για τις κοπελες τους αλλα μονο για την τσεπη τους !!!
Μπορει να ξανασυναντησω την κοπελα υπο αλλες συνθηκες !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2009
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
12.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού