Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα συν:
Όμορφο καθαρό και φρέσκο πουτανάκι με εξαιρετικό σωματάκι (αδύνατο και καλοσχηματισμένο). Σούπερ κωλαράκι, απαλό και καθαρό δερματάκι και στητό βυζάκι. Με λίγα λόγια σαν την συμπατριώτισσα της και φίλη της την Francesca (η Francesca είναι πιο όμορφη όμως...). Submissive γκομενάκι που θα σας κάνει ένα καλό τσιμπουκάκι και μετά θα κάτσει φρόνιμο να το σκίσετε. Είναι Τσέχα και αυτό σημαίνει αυτόματα ότι θα πηδήξετε ένα γκομενάκι επιπέδου (όχι τσιγγάνα σαν τις Ρουμάνες ούτε κακομοίρα σαν τις Ρωσίδες). Συμπαθέστατη και σαν χαρακτήρας.
Τα πλην:
Δεν σκαμπάζει καθόλου από Αγγλικά οπότε η συνεννόηση είναι αρκετά δύσκολη κάτι που εμένα με χαλάει. Από συμμετοχή λίγα πράγματα. Ακολουθεί μεν όπως πολύ σωστά λέει ο Yiaramis αλλά εμένα μου αρέσουν τα ξύπνια γκομενάκια που ξέρουν από μόνα τους τι πρέπει να κάνουν. Το να λες στο γκομενάκι "τώρα γύρνα 30 μοίρες αριστερά και σήκωσε το δεξί πόδι" δεν με φτιάχνει εμένα.
Το πηλίκο:
Δεν τα κλαίω τα ευρουδάκια μου αλλά ούτε θα τα ξαναπάρω. Αν θέλετε να χώσετε 250 αυτή την εβδομάδα υπάρχουν και καλύτερες επιλογές (π.χ. Francesca)

(συνάντηση 30/11/2009)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 30, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού