Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν συνηθίζω να γράφω κριτικές για ct για τις οποίες έχουν γράψει υπεραρκετά καταξιωμένοι συναγωνιστές εκτός κι αν έχω κάτι σημαντικό να προσθέσω που διέλαθε των προηγουμένων.
Στα της εμφάνισης και service ό,τι έχουν πει Geopa και Tresurert ανταποκρίνονται στην αλήθεια.
Να επισημάνω μόνο ότι είναι γύρω στα 25 και ύψους όχι 1,65 αλλά το πολύ 1,60 (όχι, δεν είμαι ο δικαστής με την μεζούρα!).
Δεν έχει σχέση με τις φωτογραφίες.
Κοντοπούτανο, δούλα, πεντακάθαρη, προσφέρει αγόγγυστα ό,τι της ζητήσεις.
Την επισκέφθηκα 3 φορές (2 στο προηγούμενο tour και 1 στο τρέχον). Τις 2 πρώτες (με εύκολο booking γιατί δεν ήταν ακόμα γνωστές οι επιδόσεις της στο ευρύ κοινό) μούδωσε anal, στη τελευταία (οπόταν δυσκολεύτηκα να βρώ ελεύθερη ώρα) δεν ήταν προετοιμασμένη απ΄ ότι μου είπε. Συνεννόηση με ατζέντη άψογη και ξενοδοχείο το μικρό γνωστό του συγκεκριμένου πρακτορείου στο Πεδίο Άρεως, όπου όταν μπαίνεις οι υπάλληλοι προσποιούνται ότι είσαι αόρατος (παρεπιπτόντως είδα και κάτι ρωσίδες καθαρίστριες καλύτερες από τα ct).
Τα λεφτά είναι πολλά για 1 ώρα 250 + CIM 50 + anal 100= 400 euros για ένα καλογαμήσιμο μεν κοντοπούτανο που σε καμία όμως περίπτωση δεν είναι μοντέλο.

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ

Επειδή την έχω πατήσει και με άλλη ct του συγκεκριμένου πρακτορείου σας ενημερώνω κάτι που κι άλλα μέλη του forum έχουν επισημάνει αλλά όχι εντός κριτικής, όπου θα διαβαστεί από όλους.
Πολλές από τις κοπέλες του κατά την διάρκεια του ίδιου tour τις παρουσιάζει με δυο διαφορετικά ονόματα και τιμές.
Στην συγκεκριμένη περίπτωση Penelopa και Kleo είναι το ίδιο και το αυτό πρόσωπο που πλασάρεται με δυο διαφορετικά σετ φωτογραφιών και διαφορετικά σετ τιμών (φτηνή και ακριβότερη εκδοχή ώστε να καλύπτει όλα τα βαλάντια). Αν δεν με πιστεύετε κλείστε την Penelopa με ένα κινητό και άλλη μέρα την Kleo με άλλο κινητό (όπως έκανα κι εγώ) και θα με θυμηθείτε. Την πρακτική αυτή την θεωρώ απαράδεκτη και καλό θα ήταν ο ατζέντης να σοβαρευτεί γιατί έρχονται οικονομικά ζόρια για την χώρα κι όσοι κοροιδεύουν θα είναι οι πρώτοι που θα πάρουν τον πούλο από εμάς. Πιό δύσκολο χρήμα = πιό προσεκτικές επιλογές.

Μετά τιμής
VARNALIS

Γιος: Βρε μπαμπά, εσύ είσαι μαύρος και η μαμά άσπρη. Εγώ πώς
βγήκα κινέζος;
Μπαμπάς: Σώπα παιδί μου, γιατί μετά από κείνο το όργιο, να
ευχαριστείς το θεό που δεν γαβγίζεις!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού