Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Θα ξεκινήσω από τα καλά, τα οποία είναι και τα μοναδικά. Η επικοινωνία με το πρακτορείο άμεση και επαγγελματική. Τώρα πάμε στα άσχημα....πωπωπω, ήταν η χειρότερη εμπειρία μου μέχρι στιγμής. Ακόμα και τώρα σκέφτομαι πως είναι δυνατόν να υπάρχουν τέτοιες σιτυτουρίστριες (στο πρακτορείο δεν ρίχνω ακόμα ευθύνες, αλλά αν συνεχίσει να ζητάει 250 ευρώ για τέτοιο service τότε....).Το όνομα της Μιλένα, δεν ξέρω πόσο χρονών διότι δεν μπορούσα να συννενοηθώ μαζί της ούτε για τα βασικά. Της είχαν γράψει κάποιες φράσεις στα αγγλικά σε ένα χαρτί για να μπορεί να συννενοηθεί. Ύψος γύρω στο 1.65, βάρος....Το μόνο που μπορώ να γράψω είναι ότι έχει τουλάχιστον 4-5 κιλά παραπάνω στην περιφέρεια και στους γλουτούς. Όταν μπήκα μου φάνηκε στο πρόσωπο αξιαγάμητη, αλλά φορούσε φόρεμα, το οποίο έκρυβε τις ατέλειες της. Βυζί "πλάκα", το μόνο που το κάνει να ξεχωρίζει από το υπόλοιπο σώμα είναι οι ρώγες. Για το νινί δεν ξέρω, δεν προσπάθησα καν να το "εξερευνήσω". Γλωσσόφιλο καλούτσικο, αλλά δεν ήξερε να χρησιμοποιήσει σωστά την γλώσσα της. Πίπα χωρίς γλώσσα, τα δόντια της με "έγδερναν", δεν ξέρω τι άλλο να γράψω, συγχωρέστε με. Δύο στάσεις κάναμε, με μία φράση, δεν ξέρει να γαμηθεί, ακόμα και όταν προσπάθησα να πάρω πρωτοβουλίες δεν τα κατάφερα, δεν μπορούσε να "ακολουθήσει" ούτε με οδηγίες (ποιες οδηγίες δηλαδή, με νοήματα). Κάθε τρεις και λίγο έβγαζε κάτι χαρντομάντηλα και σκούπιζε το στόμα της και μετά τον που..κέφαλό μου. Αυτήν την διαδικασία την ακολουθούσε κάθε φορά για να μου βάλει το προφυλακτικό μετά την πίπα.Μετά από όλα αυτά θα ήταν αστείο να γράψω οτιδήποτε άλλο. Είναι η πρώτη μου αξιολόγηση που ρίχνω μαύρο και για να είμαι ειλικρινής δεν ήθελα να το κάνω ποτέ. Όμως εδώ έχουμε να κάνουμε με πολλά λεφτά και οφείλω να προστατεύσω τους υπόλοιπους. Τα γράφω αυτά διότι "ψώνισα" για πρώτη φορά από το συγκεκριμένο πρακτορείο και δεν θέλω να πουν κάποιοι ότι είμαι άδικος με τον οποιοδήποτε. Η ταπεινή μου γνώμη είναι ότι πρέπει να την αποσύρουν για να διατηρήσουν την αξιοπιστία τους. Βεβαίως η γνώμη μου είναι μία και μοναδική, τα γούστα μου διαφέρουν από πολλούς και ίσως υπάρξουν συναγωνιστές οι οποίοι θα περάσουν πολύ καλά μαζί της και θα της "βγάλουν" ότι δεν κατάφερα εγώ!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού