Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κοπελίτσα που θα συναντήσετε είναι ακριβώς αυτή στις φωτογραφίες. 24άρων ιουλίων (καρκινάκι) με ωραίο σώμα,
συμπαθητικό προσωπάκι και φυσικά τις δικτυωτές κάλτσες που ανέφεραν και οι προηγούμενοι. Είναι καλή στις
υπηρεσίες της και κάνει πραγματικά τα πάντα με ζήλο. Εξαιρετικά γλωσσόφιλα, καλή πίπα με συνεχόμενα deepthroats
αν και χρησιμοποιεί πολύ τα χέρια της μέχρι να της ζητήσεις να μην το κάνει, 69 με δάκτυλα παντού, υγραίνεται
και τελειώνει αρκετά εύκολα, ικανοποιητικά στησίματα στο σεξ και φυσικά anal για τους κουλουρτζήδες. Είναι VFM
περισσότερο λόγω χαμηλών τιμών και λιγότερο λόγω εξαιρετικών υπηρεσιών. Αν η τιμή της ήταν στα 250 η ώρα, μάλλον
η κριτική θα ήταν αυστηρότερη. Στα αρνητικά θα έβαζα την έντονη τσιγαρίλα που μύριζε η αναπνοή της και μιας και
είμαι άκαπνος με ενοχλούσε ιδιαίτερα και δεν με άφηνε να απολαύσω τα ομολογουμένως εξαιρετικά της γλωσσοφιλα και
το γεγονός ότι την ώρα που εγώ έκανα ντους πριν φύγω, αυτή ετοιμάστηκε για το επόμενο ραντεβού που είχε μετά από
15 λεπτά χωρίς να κάνει ντους και χωρίς να είχε σκοπό να κάνει μιας και την συνόδευσα μέχρι την φίλη της όπου θα
"σκότωνε" αυτό το 15λεπτο. Λυπάμαι τον επόμενο συναγωνιστή που θα γλύφει εκεί που πριν εγώ έγλυφα και έχυνα.
Ευτυχώς εγώ πήγα 5 λεπτά νωρίτερα και την πέτυχα στο ντους απ' όπου βγήκε με την πετσέτα να μου πει να περιμένω
5 λεπτά για να τελειώσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ε
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού