Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το μεσημέρι του Σαββάτου, μετά από μια μέρα που ενω ξεκίνησε με καλούς οιωνούς συνεχίστηκε μάλλον άσχημα, βρέθηκα στην αγκαλιά της Barbie. Στην αρχή νόμισα ότι κάτι έκανα λάθος. Γιατί δεν άνοιξε αμέσως μόλις χτύπησα και με πρόλαβε την ώρα που έβγαζα το τηλέφωνο για να επικοινωνήσω με το πρακτορείο. Ο λόγος ήταν ότι εκείνη την ώρα περνούσαν οι καμαριέρες για τα δωμάτια και μάλλον φοβόταν ότι κάποια από αυτές την κουτσομπολεύει!!! Μού έδειξε μάλιστα κάποια συγκεκριμένη. Τέλος πάντων. Όμορφο νεανικό προσωπάκι, μεγάλο χαμόγελο, λεπτό αλλά όμορφο σωματάκι αν και μικρό για τα γούστα μου στήθος. Πολύ καλή στην επικοινωνία, χωρίς να τρώει χρόνο. Σε κάθε "μεσοδιάστημα" ενω κουβεντιάζαμε συνέχιζε να με χαϊδεύει με αποτέλεσμα να βρίσκει το μπελά της! Σε λεπτομέρειες δεν θα μπω. Έχουν γράψει άλλοι περισσότερα οπότε οι δικές μου περιγραφές είναι περιττές. Θα πω μόνο ότι παρά τα χρονάκια μου, κατάφερε να με κάνει να τελειώσω 3 φορές σε δύο ώρες. Κουλούρι δεν ζήτησα. Όμως πέρασα πολύ καλά, το φχαριστήθηκα και η μέρα μου ξανάστρωσε. Από τις πολύ καλές περιπτώσεις που την προσθέτω στις 3-4 περιπτώσεις κοριτσιών που θα ξανασυναντούσα αφού τη θεωρώ "σιγουράκι".

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού