Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία συνάντησης 6-4-2010
Τη κοπέλα την είχα συναντήσει σαν συγκάτοικο άλλης κοπέλλας που είχα συναντήσει προ 3μήνου αλλά τότε δεν μπόρεσα να τη δώ, οπότε στοχοποιήθηκε και νά....
Υπέροχη,χαμογελαστή με ίσια μαλλιά ακρικώς κατα τα άλλα όπως την δείχνουν οι φωτο με υπέροχο νεανικό σώμα, όχι τόσο μικρό στήθος όπως φαίνεται με υπέροχες ρώγες.Υπέροχα ντυμένη που περίμενε μετά το πατροπαράδοτο ντουζάκι να την ξεντύσω...να τις βγάλω αργά αργά ,ενα ενα τα εσώρουχα.Τι υπέροχο νεανικό σφριγηλό κορμάκι,πεταχτό με ωραία πιασίματα κωλαράκι,τρελαινόμουνα να τη βαστώ από τη μέση όταν άρχισα να τις γλείφω τα στήθη.Αυτή άρχισε να απογειώνετε κοιτάζοντάς με πάντοτε με τα υπέροχα γαλανά μάτια της στο πρόσωπο.
Τρελό σεχ.Φοβερό στοματικό βαθύ και διαρκές που τραβιόμουνα γιατί ήθελα διάρκεια και εναλλαγές.Τα πάντα συμπαίκτες .Τέτοια διέγερση που μου έφυγε ο χρόνος και δεν της ζήτησα ...πίσω πόρτα.Μη ξεχαστώ ,η μπροστινή πόρτα πολύ σφικτή,νεανική ,μυρωδιαστή, ροζέ.Στα τελευταία πέντε λεπτά πηγαίνοντας γιά μπάνιο μου ζήτησε πάλι ένα γρήγορο παίγνιο...Πάει το μπάνιο ,γιατί σεβάστηκα τον επόμενο που της τηλεφωνούσαν.Τρελλάθηκα εντελώς.Σίγουρα θα τη συναντώ παντού λόγω των συχνών ταξιδίων μου.

Και η νέα μου συνήθεια να γράφω λίγες κουβέντες γιά διεθνή προβολή αυτών που αξίζουν (και του σιτε ΜΑΣ παίδες)
Barbie is an amazing girl, so pretty and young.I felt...in" love with her.Perfect GFE and i enjoyed sex with her.Unforgetable oral and all position sex.I was so pleased from that and i forgot ask to have anal sex.She is great guys
I ll see you again my girl ...everywhere...:

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 06, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού