Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ευκολη συνεννοηση με την κοπελα και με σιγουρια για αυτο που θα συναντησω, μια πολυ αδυνατη κοπελα με σωματαρα και πολυ καλες υπηρεσιες μιας και ειδα κριτικη απο leviathan εστω και αν περασα πανω απο χρονος απο την κριτικη .Συναντηση στο χοτελ διπλα στη θαλασσα . ανοιγει η πορτα και βλεπω δυο ταβανοπροκες να προεξεχουν . τα στηθη εξω.... τουμπανα. Σωματαρα..... Προσωπο ντεμη .. χαιρετουρες και παω για μπανιο . βγαινω με στο ρυθμο της μουσικης κουνιοταν και τριβοταν επανω μου , εννοειτα μου ειχε γινει καγκελο . Θεωρω πολυ αντιαισθητικο οταν καποιος δεν εχει περιποιημενη οδοντοστοιχια , ποσο μαλλον μια συνοδος που χρεωνει 200 ευρω. κοινως δοντια χαλι μαυροο.... ΄την εβαλα να με πιπωσει μετα απο λιγο τη γαμησα λιγο doggy και εφυγα. Για να τα βαλω κατω παλι γιατι μερικοι πχ o φιλος μου ο @Skorpio93 τους αρεσει να ανατρεχουν σε ο,τι εχω γραψει . Συγγνωμη λοιπον φιλε μου @Skorpio93 που δεν παρατηρησα τα δοντια της οταν μπηκα για να φυγω αμεσως γιατι κοιτουσα τ βυζια της. κλεινει η παραθενση για τον τυπο μου κανει λογοκρισια . Κοινως η κιρα εχει σωμα 25αρας με κωλαρα και βυζαρες και δυο ρογες προκες , skinny Σωμα αλλα οκ αλλα το προσωπο της εχει αρχισει ν δειχνει τα σημαδια του χρονου . πρεπει να ειναι σιγουρα 45 .Σιγουρα εχει και αλλες 45 αρες που δεν τις φαινονται στο προσωπο λογω βαψιματος αλλα στο σωμα δεν πιανουν μια μπροστα στο σωμα της κιρα. και φυσικα πολλες 25 σωματικα δεν την βλεπουν καν . Και σιγουρα οταν ζητασ 200 ευρω συν 50 ευρω cim πρεπει να φυσας και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες.Αυτα ... Περιμενω τη λογοκρισια
@Skorpio93 για να σου λυσω την απορια Oταν μπηκα στο χοτελ δεν εκανα οτι μιλαω στο τηλεφωνο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2024
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
415
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, xagnostos2006, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού