Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τις κριτικές που διάβασα από πολλούς συναγωνιστές, είπα να δοκιμάσω κι εγώ. Αν η ερώτηση ήταν πέρασα καλά ή όχι και μου ζητούσαν μονολεκτική απάντηση θα έλεγα ΝΑΙ. Όμως ίσως επειδή οι κριτικές ήταν διθυραμβικές πήγα με αυξημένες προσδοκίες. Η συνάντηση έγινε στο παραλιακό πιό γνωστό πεντάστερο ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης το Σάββατο 27.2. Το δωμάτο περιποιημένο και αφού ήμουν ο πρώτος πελάτης της ημέρας είχε πετσέτα καθαρή. Για τους επόμενους δεν ξέρω, γιατί σαν λίγες τις είδα τις πετσέτες. Το μόνο που δεν μ'άρεσε ήταν ένα βρακί που ήταν πεταμένο στο καπάκι της τουαλέτας. Να περάσουμε στην εμφάνιση τώρα. Το πρόσωπο της κοπέλας εκτός από τα υπέροχα μάτια της, δεν μου είπε πολλά πράγματα. Το σώμα καλό, χωρίς ιδιαίτερα ψεγάδια. Όσο αφορά τις υπηρεσίες, δεν μπορώ να πω ότι δεν ικανοποιήθηκα αν και λόγω του περιορισμένου χρόνου, δεν ζήτησα τίποτα εξαιρετικό. Πρέπει να πω ότι τελείωσα στο στόμα της, αφού της έδειξα τι ακριβώς ήθελα, χωρίς να υπάρξει καμμιά αντίρηση από την πλευρά της. Μάλιστα όταν είδε ότι το ευχαριστήθηκα, χάρηκε γιατί άφησε τον πελάτη-δηλ. εμένα-ικανοποιημένο. Αλλά...Να περάσουμε στο αλλά. Η συνάντηση μαζί της, μου άφησε ένα κενό. Το πιο πιθανό ήταν ότι δεν φταίει η κοπέλα. ΄Ισως να φταίει η μικρή διάρκεια του ραντεβού (πάντα προτιμώ περισσότερη ώρα-και λόγω ηλικίας), ίσως ότι ήταν η πρώτη φορά, ίσως οι αυξημένες προσδοκίες που λέω και πιο πάνω. Ίσως όλα μαζί. Στο αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλα λέω όχι. Συνήθως έτσι κάνω. Είναι ελάχιστες (2-3) αυτές που θα ξανασυναντούσα (ανάμεσά τους και μια ελληνίδα που δεν περιλαμβάνεται στα city tours-ξέρει αυτή). Στη συγκεκριμένη περίπτωση ίσως να την ξανασυναντήσω για να διαπιστώσω μήπως το φταίξιμο είναι δικό μου και την αδικώ με τη σχετικά χαμηλή-σε σχέση με άλλους συναγωνιστές- βαθμολογία που βάζω. Οπότε θα πρέπει να επανορθώσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
10
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού