Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαλαρά σημερα είπα να δοκιμάσω την τυχη μου με την Αλεξα, μιας και ως Κελλυ, 2-3 φορες που ειχε ξαναερθει Θεσσαλονικη δεν καταφερα να την συναντησω...Την μια fully booked, την αλλη δεν βολευαν οι ωρες κ.ο.κ. Πηρα στις 11 τον τυπο..2-3 φορες φαινοταν να μιλαει, την τεταρτη δεν το σηκωνε. Καπακι μου ετσειλε σμς να παρω σε αλλο νουμερο (?!)..Τεσπα, πηρα, και μου ειπε οτι η κοπελα φτανει οπου ναναι και κατα τις 2 μπορω να την συναντησω και να την καλοδεχτω στην πολη μου.
Το κοριτσι ειναι κουκλακι, 23-25 ετων, πολυ χαριτωμενο και προθυμο για ολα...Προσωπακι καλο, σωμα πολυ καλο, διαθεση πολυ καλη, αντοχες πολλες, πιπα καλη, στασεις πολλες, ΚΟΥΛΟΥΡΙ και τελειωμα στο στομα....Σουπερ δλδ...Η κοπελα ειναι καθαρη, σεξυ, ενω στα πρωτα λεπτα φορουσε και τις γοβες της. Δωματιο καθαρο (μολις ειχε ερθει εξαλλου) και ακαπνο...Ξενοδοχειο, το μεγαλο και παλιοτερο 5*****...
Την αποκαλεσα Barbie καποια στιγμη, και αυτη με ειπε Ken μετα...Και μετα μου ειπε "Ken, fuck Barbie"...Πολυ καλη χημεια μεταξυ μας (βασικο)..Ισως γι αυτο και ο ενθουσιασμος.
Αυτα...Μην την χασετε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
GFE
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού