Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν συναγωνιστές και συνοδοιπόροι, έχουμε και λέμε. Καιρό έιχα να παρω tour και να μου βγάλει τέτοια διάθεση για ξέσκισμα.Αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή, εύκολο book με 2 μολις sms. Ξενοδοχείο κεντρικό 5* άψογο.Δωμάτιο καλό,τακτοποιημένο. Τακ τακ και μου ανοίγει ένα παιδί άλλο πράγμα.Ντυμένο κλασσάτο με ωραία 12πόντη γόβα και φορεμάτι με ανοικτό ντεκολτέ να ξεπροβάλουν ατίθασα δυο καταπληκτικά φυσικά μεσαίου μεγέθους βυζάκια.χαίρω πολύ και τα λοιπά και ξεκινάμε τρελλά γλωσσόφιλα πριν καν βγάλω την γραββάτα (ένεκα από την δουλειά σκαστός) Ώπα λέω εδώ είμαστε, ξεκινάμε με καλή διάθεση.Μπανάκι-αφού μου έδωσε καθαρή πετσέτα από την προίκα της- και επιστροφή στο κρεββάτι που με περίμενε με νάζι ξαπλωμένη και ντυμένη.Φιλιά, καλό μπαλαμούτι και άρχισε το γδύσιμο με εξερευνηση αυτού του θεσπέσιου στήθους με τις ευαίσθητες μικρες ρώγες.Bj βαθύ με καλό χειρισμό της γλώσσας και καλό συνδιασμό hand no hand.Με το ζόρι κρατήθηκα να μην σκοράρω επιτόπου.Κίνησα προς τα κάτω που ανακάλυψα ένα όμορφο ζουμερό νινακι όχι άτριχο με μια γραμμούλα.Δεκτική σε όλα,δακτυλα πίσω μπρος χωρίς παράπονα.Στο κυρίως αγώνα δυνατή με πρωτοβουλίες, εναλλαγές και αντοχές.Τελείωμα στο στόμα όπου δεν χάσαμε σταγόνα.Κουβεντούλα και σχετικά γρήγορα εναρξη δεύτερου γύρου με δική της πρωτοβουλία με τρελλά γλωσσόφιλα στην αρχή και ένα απίστευτο bj.Την ώρα εκείνη ελάχε το ΠΑΜΕ να περνάει από κάτω και πάνω στο "Λαέ μην σκυβεις το κεφάλι.." τόσο και πιο κάτω της το πήγαινα εγώ.Από πάνω από κάτω στο πλάι και μετά στα 4 όπου η θέα της "τριζάτης" κωλοτρυπίδας ήταν όλα τα λεφτα και με τον αντίχειρά μου μέσα της.Προσοχή δεν υπάρχει διπλό κρεββάτι αλλά 2 μονά που θελουν προσοχή γιατί καμμιά φορά ανοίγουν...Προσοχή λοιπον μην χτυπήσετε κιολας...Γενικά είναι όμορφη-απίθανα πράσινα μάτια που σε καρφώνουν καθώς σε πιπώνουν- κορμί μαυρισμένο από σολάριουμ, όχι γυμνασμένο αλλά αρκετά καλό, απίθανο -για τα γούστα μου - στήθος, όμορφο πρόσωπο με δυνατό σημείο τα πράσινα μάτια της.Γενικά τιμάει τα ευρά μας.Ένα ψιλοαρνητικό είναι κάτι ψευτοβογγητά που βγάζει ώρες ώρες αλλά αν δεν σας ενοχλούν στα "φρύδια" σας...Αυτά..Όπως λέω παντα μεγάλοι είμαστε,διαβάζουμε,αποφασίζουμε,πληρώνουμε, μαθαίνουμε.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 24, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού