Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΑ ΓΙΑ 1 ΦΟΡΑ

ΣΟΟΟΚ, μόλις ανοίγει η πόρτα..και μπαίνεις δωμάτιο.
Αυτή είναι για ΠΟΡΤΑ σε καμιά clubara εξωτερικού.....
Ψηλή, αρκετά ψηλή με το τακούνι....πάνω από 1,87-190....χαμογελαστή, γλ/λο, αγκαλιά, έχει όμως έναν επαγγελματισμό όλο το πακέτο. Τον έχει αναπτύξει.
Πανεμορφη αλλα δεν το εχει όπως είπαν και άλλοι παίχτες.

Ωραίος μικρός χώρος Δωδεκανήσου κάπου, Βαρδάρη!!!

Πιπάρα, τον αγκάλιαζε, τον έβαζε στο λαιμό αγκαλίτσα στο μάγουλο και μετά γκλούπ στο στόμα.

Προσπάθησε να κλέψει και να με τελειώσει με πίπα την 1η φορά....αλλά δεν ήξερε που πήγε..μάλλον ποιος ήρθε....αχααχαχααχ.

Προσπάθειες για λαρύγγι από μεριάς μου, αλλά δεν.....το έκοβε!!!!

Σειρά μου για γλ/μούνι, το είδα όμορφο και ξυρισμένο κόντρα πλακέ......οπότε είπα να το τιμήσω - σαρέσει ρωτάω...ναι μου λέει....αλλά κρατούσε κλειστά τα πόδια της κάπως περίεργα και κάποιες περίεργες φωνές....που της έκλεισα το στόμα......μου λέει όχι έτσι......ΕΕΕΕΕ σκάσε τότε τις λέω να γουστάρω παγωτάκι!!!!!Κουλ

Δεν της αρέσει είναι η άποψη μου.....άσε τη λέει!!!! ΕΠαγγελματίας είναι....το δουλέυει καλά το έργοΣπασίκλας

Ωραίες ρογίτσες μικρό βυζάκι, όμορφο σώμα....την βλέπεις έξω άααααανετα...και λες το ΓΑΜΑΩ αυτό ναι.....

Γαμησάκι....κλέβει.....προσπαθεί πάλι με ψεύτικες φωνές, ααα χαα χαα χχαααα γιεεεεες, γιες, γιες....γενικά τα Ρωσάκια τπο έχουν αυτό.......(γελάν και οι πέτρες)....ΟΧΙ όμως τα Ρωσοποντιάκια....!!!! αυτά δίνουν πόνο!!!!Γλώσσα

1 Γκολάκι στο 30 ακριβώς, είχα βαρεθεί...αλλά είπα να το πάω τέρμα, την ζόρισα....μου έλεγε νάις....nice.....naii.....να μάθει!!!Κατσικογάμης

Γλ/λα κατά την διάρκεια ναι....αλλά το έκοβε συχνά πυκνά τραβώντας το κεφάλι σαν σπαστικό δεξιά αριστερά!!!

Ωραία γυναίκα πάντως, εντυπωσιακή.....1 φορά και αυτό ήταν!!!! Δε θα ξαναπάρω!!!!

Ισχύει πάλι, ότι τα καλά αρώματα είναι σε μικρά μπουκαλάκια.....Οι ψηλές είναι αγγουράκια!!!

Γενικό συμπ. 1 φορά ναι...ισως.....έτσι για έρευνα....2η με τίποτα!!!

(Μου είπε ότι λίγοι καρφώνουν δυνατά).....anyway απλά αναφορά κάνω....στα αρχίδια μου τι λένε όλες αυτές αλλά και οι άλλες.....Ναι!

Να είστε καλά, και να γαμάτε καλύτερα μάγκες....είμαστε λίγοι να ξέρετε!!!!!

Τα σέβη μου,

Με εκτίμηση,
GALLAS







Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2023
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.263
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, mancunian1986, ntinosam και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2023
γουσταρει καρφωμα ??
review reaction 1 GALLAS
22 Δεκεμβρίου, 2023
Μόνο λόγω ύψους ίσως να την συναντήσω και μόνο !!!!!!
review reaction 1 GALLAS
23 Δεκεμβρίου, 2023
Έτσι όπως θυμάμαι τώρα το ραντεβού.....δεν θα πρότεινα, γτ ενώ δείχνει ότι της γουστάρει βγάζει κάτι ψεύτικο.
review reaction 1 Leviathan
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3