Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη σημερα σε κεντρικο ξενοδοχειο που πλεον κ επισημα λεγεται κατασκηνωσεις ζουζανα....ευκολη συννενοηση με πρακτορειο κ μολις πηρα δωματιακι στο κινητο βουρ να συναντησω το μωρο!!!!τη νινα δεν την ειχα συναντησει ποτε ξανα αλλα με τραβηξε πολυ η τελευταια τησ φωτο που ειναι στημενη στα 4.αυτη τη φορα ζητησα απο το πρακτορειο να πει στη κοπελα να ειναι ντυμενη οσο πιο teen γινεται..,χτυπαω τη πορτα κ μου ανοιγει ενας τρελος κομματος!!!!πρωτο χαρακτηριστικο τα κοτσιδακια που ειχε πλεξει με περισσια τεχνικη...απαλο βαψιματακικ μια φουστιτσα κοντη με ψηλες καλτσες...απο πανω ενα μπλουζακι με απαλο ροζ χρωμα κ φυσικα απο μεσα χωρις σουτιεν..εδω δινω κ τα ευσημα στο πρακτορειο που ενημερωσε τη κοπελα για τα γουστα μου..στην ουσια τωρα...κλασσικα μπανακι ολιγολεπτη συζητησουλα κ ξαφνου μου πεταει τρελλη ατακα...λεω τι????μαρεσει να με κοιτανε να παιζω με τον εαυτο μου μου λεει...εσυ απλα θα κοιτας για λιγο μου λεει ναι????λεω αμεεεεεεεε κ βαζω τα γελιααα!!!!!!ανοιγει συρταρι απο κομοδινο κ πεταει εξω ενα δονηταρι χαλαρα 30cm.....σηκωνει διακριτικα τη φουστιτσα κ ενω εγλειψε το δονηταρι αρχισε να χαιδευετε κ να το βαζει μεσα της φωναζοντασ ολο κ πιο δυνατα..πεταω το μπουρνουζι κ αρχιζω να το παιζω μονος μου..5 λεπτα περασαν κ σηκωενεται με τραβαει απο το χερι ξαπλωνουμε κ μου περνει μια βαθεια κ πολυυ υγρη πιπα ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ειδικευεται στο γλειφοκωλι κατι που με αφησε μαλακα....αρχιδια τρυπουλα κονταρι ολα τα εβαλε στο στομα βαθεια κ υγρα///στο γαμησι σε παει με τα νερα σου καταλαβενει αμεσως αν θες αργα γρηγορα δυνατα η πιο χαλαρα κ το παει αναλογα...το δυνατο της σημειο η κωλαρα της σε συνδυασμο με τη μεσουλα της...μεσουλα δαχτυλιδι κ κωλαρα φοβερα καλοσχηματισμενη που οταν στηνεται στα 4 ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ....απαλο καθαρο δερματακι που μοσχοβολαει μουνακι απιστευο γαι γλειψιμο το σπατουλιασδα ολο κ χυσιμο στο προσωπο που το λατρευει...ετσι εδειχνε δηλαδη...στα συν το γεγονος πως ειναι πολυ ξεκουραστη κ πολυ χαλαρη με την ωρα στο δωματιο!!!απο τα δυνατα ct που πρωσοπικα θα το τιμησω κ παλι!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού