Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδω μιλαμε για το Top σωμα καταπληκτικα ποδια υπεροχη πλατη που με ειχαν εντυπωσιασει απο τις φωτο και ειναι ετσι ακριβως στην πραγματικοτητα.Το προσωπο της να σημειωσω δε ειναι καπως περιεργο σιγουρα δεν ειναι του γουστου μου αλλα δεν την λες κ ασχημη .Η κοπελα με υποδεχτηκε ετσι οπως ακριβως της ειχα ζητησει με μαυρες καλτσοδετες διοτι ειχα δει απο τις φωτο τα ποδια της και με εφτιαχνε ιδιαιτερα αυτο.Γρηγορη συζητηση οι γνωστες χαζοκουβεντες με τα εσκορτ και εδω ξεκιναμε.Ωραια πιπα η κοπελα ξερει να γλυφει σουπερ καθε τοσο ρουφαγε τις αρχιδομπαλες μου ολες μεσα στο στομα της πολυ καλο πιπιλισμα.κρατηθηκα ομως μπηκε το σκουφακι και εδω αρχισε το πανηγυρι την εστησα στα 4 και με την υπεροχη θεα της κωλαρα της αρχιζα να την ξεσκιζω η γκομενα παρα πολυ καβλωμενη χτυπαγε τα κωλομερια της και με παρακινουσε να της τα χτυπαω και να την γαμαω ποιο γρηγορα ολη την διαρκεια που την σφυροκοπουσα ετριβε την κλειτοριδα της.Της ξεσκισα το μουνακι σε πολλες στασεις και μετα μερικα λεπτα της τον πεταξα στο και τελειωσα πανω στα βυζομπαλα της.Δυστυχως επρεπε να φυγω λογο καποιου εκτακτου μιτινγκ νωριτερα(που τελικα ακυρωθηκε γαμω την γκαντεμια μου) ετσι αφου ντυθηκα η Μαρτα με περιμενε στην πορτα και μου λεει πριν φυγεις θελω να σου δωσω κατι να με θυμασαι και αρχισε να μου δαγκωνει τον πουτσο πανω απο το παντελονι εκεινη την στιγμη ξεχασα τα μιτινγκ και ολες τις μαλακιες μου βγαζει τον πουτσο εξω απο το φερμουαρ και αρχιζει να με πιπωνει με μαεστρια οπου τελειωσα αμεσως πανω στα μουτρα της λεγοντας μου θελω και αλλο....αλλα φυσικα δεν επαιζε λογο χρονου επρεπε να φυγω.Τελικα ετσι οπως την ειχα κοψει μου χε δωσει την εντυπωση για GFE αλλα στο ραντεβου αλλα μου εδειξε και μεγαλη ορεξη για σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2009
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού