Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Γράφω την κριτική αυτή για να προειδοποιήσω και άλλους συναδέλφους. Κλέινω και επιβεβαιώνω το δύωρο incall ραντεβού απο την προηγουμένη για το απόγευμα της Πέμπτης. Ωστόσο λέει το πρακτορείο οτι για την τελική επιβεβαίωση θα σας στείλουμε με SMS το νούμερο του δωματίου 1 ώρα πρίν τη συνάντηση. Μισή ώρα πριν το ραντεβού και έξω απο το hotel δεν είχα ακόμα τις απαραίτητες πληροφορίες. Στέλνω SMS να δώ τι γίνεται. Μου απαντάνε οτι σας στείλαμε SMS πριν απο 2 ωρες οτι θα αργήσει 1,5 ώρα δέν το λάβατε ? Φύσικά και όχι λέω. Α ! Τι κρίμα ξέρετε περιμένετε για 1,5 ώρα για να σας δεχτεί. Απαντώ ξεχάστε το, και επειδή είστε πανάκριβοι και ερασιτέχνες ακυρώνω το ραντεβού. Μετά απο μία ώρα λαμβάνω SMS όπου μου λένε συγγνώμη αλλά είχε πολύ κίνηση και καθυστέρησαν διάφοροι πελάτες για αυτό και το πρόγραμμα πήγε πίσω. Απαντώ "Tough luck !". Συγγνώμη αλλά δεν είμαi και μαλάκας και υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές ! Παιδιά η κοπέλα μπορεί να αξίζει δεν το ξέρω, αλλά πρέπει να αλλάξει πρακτορείο σίγουρα. Better luck next time ! Προσοχή λοιπόν για να αποφύγετε δυσάρεστες εκπλήξεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού