Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το μωράκι κύριοι είναι άπαιχτο. Όχι μόνο αντέχει μετά από 1 βδομάδα σε τουρ με >20 μπαλάκια/μέρα αλλά έχει τέτοια ενεργητικότητα και φρεσκάδα που τουλάχιστον εμένα με έβγαλε νοκ άουτ μάλλον εύκολα. Ας τα πάρουμε με τη σειρά όμως.



Ξενοδοχείο μέτριο. Με το κλείσιμο του ραντεβού έγινε μπάχαλο. Άλλες ώρες είχα κλείσει, διαφορετική διάρκεια είχαν καταγράψει, να μη τα πολυλογώ το ότι τελικά πήγα οφείλεται ΜΟΝΟ στο ότι κάποιοι εκλεκτοί συνάδελφοι με είχαν συμβουλέψει να μη τη χάσω ... ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ 



Μου ανοίγει λοιπόν με τη πετσέτα τυλιγμένη στη μέση ... πρώτη εντύπωση 10άρια παντού! Χαμόγελο που σε ρίχνει ξερό, φατσούλα παιχνιδιάρα, κανένα κόλλημα ή αμηχανία, τραβάω και τη πετσέτα και με αφήνει να θαυμάσω ... petite κορμάκι, μικρό στήθος, και κολαράκι ... αχ αυτό το κολαράκι. Περιττό να πω ότι το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στην you all know who μια και μόνο μαζί της μπορεί να συγκριθεί (αυτές οι λιθουανές τελικά δε παίζονται)!!



Πάμε λοιπόν στο ψητό χωρίς πολλά πολλά ... η μικρή το έχει μέσα της: ξέρει πως να σε κάνει πύραυλο με τέτοια φυσικότητα που μόνο ελάχιστες έχουν. Από εκεί και πέρα η τεχνική μικρή σημασία έχει μια και η φύση έχει πάρει το πάνω χέρι και πριν το καταλάβω με έχει τελειώσει σε CIM.



Η συνέχεια λίγο πολύ στα ίδια επίπεδα ... η συμμετοχή της στα ύψη, ο tipos μάταια να προσπαθεί να ακολουθήσει, οι εναλλαγές των στάσεων συνεχείς και μάλιστα να στήνεται με τέτοιο τρόπο ώστε να σε παίρνει όσο πιο βαθιά μπορεί ... απίστευτο! Ιδιαίτερη αναφορά αξίζει το doggie! Είναι must!! Εκτός από την υπέροχη θέα, πρέπει να δείτε (και να αισθανθείτε) το πως κάνει σα τόξο τη πλάτη έτσι ώστε να σε πάρει όλο μέσα της. Το μόνο αρνητικό το ότι δεν είχε anal έστω και αν έβαλα όλη τη πειθώ μου ... βγήκαν όμως άλλα γούστα που δεν είναι για δημοσίευση ... σαν συμβουλή ένα θα πω: ΜΗ τη δείτε σα κοριτσάκι γιατί θα χάσετε τα καλύτερα ... δοκιμάστε ψιλο-hard / ψιλο-extreme προσέγγιση και θα με θυμηθείτε 



ΥΓ. Δυστυχώς η εμπειρία λέει ότι τη φρεσκάδα/διάθεση/ενεργητικότητα που είχε σε αυτό το τουρ μάλλον θα πρέπει να τη ξεχάσουμε ... από δω και πέρα θα είναι downhill …. Αν όμως δεν τη χάσει τότε σίγουρα έχουμε στα χέρια μας αστέρι. ... και πάνω που έλεγα να κόψω λίγο τα πολύωρα ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 18, 2007
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού