Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τη Sheila την ήξερα απο παλιά επειδή την είχα δει σε τσόντες και μου άρεσε πολύ και σαν σωματότυπος και σαν πρόσωπο και σαν ενέργεια που έβγαζε στο σεξ.Την είχα κι εγώ απωθημένο αλλά επειδή είναι φουλ συνέχεια κι επειδή είναι και ακριβή την είχα προσπεράσει αρκετές φορές.Αυτή τη φορά ήμουν αποφασισμένος όμως.Δεν το μετάνιωσα αλλά δεν έφυγα και με τις καλύτερες εντυπώσεις.Η κοπέλα αυτή την περίοδο δεν είναι στα καλύτερά της.Είναι γυναικάρα.Αλλά έχει άλλο χρώμα στα μαλλιά λόγω μαλ...ς του κομωτή(όπως μου είπε) και το πρόσωπό της είναι πολύ ταλαιπωρημένο και σπασμένο.Καμία σχέση κε τις φώτος.Νόμιζεις δε οτι θα συναντήσεις καμιά λυσάρα αν έχεις στο μυαλό σου τις ταινίες και τις πόζες στις φώτος,αλλά είναι του πολύ τρυφερού και χαδιάρικου.Αλλά του πάρα πολύ!!!!Χαμογελαστή και ομιλητική και με συμμετοχή και προσπάθεια αλλά κάτι λείπει.Ισως όπως είπα δεν είναι και στα πολύ καλά της.Μου έκαναν και μια μπινιά απο το πρακτορείο γιατί την είχα κλείσει για δίωρο αλλά επειδή θα αλλάζε ξενοδοχείο σήμερα έπρεπε να προλάβει να φύγει και να τακτοποιηθεί στο άλλο και μου κόψανε την μία ώρα αλλά δεν με ειδοποίησε κανείς και μου το είπε η ίδια η κοπέλα.Μέγα λάθος και κάτι τέτοια μετράνε για μένα κι έτσι δεν θα την ξανατιμήσω.Εν ολίγοις έφυγε το απωθημένο αλλά μου έμεινε μια γλυκόπικρη αίσθηση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού