Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συννενόηση περίπλοκη από την προηγουμένη με e-mail και επιβεβαίωση με SMS. Άλλες 3 φορές reconfirm με SMS την επόμενη ημέρα για να μου σπάσουν τα νεύρα.

Τελικά σε μέτριο ξενοδοχείο στη Λεωφόρο Συγγρού κοντά στη θάλασσα συνάντησα την Κλημεντίνη.

Όπως ακριβώς στις φωτογραφίες με ύψος κάτω από 1,60, ετών 23, μικρό βυζί, εφηβικό με ωραία ρώγα. Σώμα σφιχτό, εφηβικό.

Πρόσωπο ελκυστικό αλλά με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της στέππας (σχιστά μάτια, έντονα ζυγωματικά) καθότι η καταγωγή της από την καρδιά της Σιβηρίας, μαλλιά πολύ μακριά πλατινέ.

Γνωρίζει καλά αγγλικά, είναι πανέξυπνη, ευγενική και χαδιάρα.

Στο στοματικό πολύ καλή. Οι δυό της τρύπες δουλεμένες, ελαστικές αλλά και γυμνασμένες για να σε σφίγγουν ηδονικά.

Στο κλασσικό sex πολύ καλή και ακούραστη εκεί όμως που μεταμορφώνεται είναι όταν της τον χώσεις στην πίσω τρύπα. Τρελαίνεται για πρωκτικό (+100 ευρώ) και το δείχνει, μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο από τις φωνές της γιατί ενώ της σφυροκόπαγα το κωλ...κι αυτή έπαιζε με την κλειτορίδα της κι είχε δυο οργασμούς. Στον δεύτερο (αν κι ήθελα να αδειάσω στο στόμα της) δεν άντεξα από τις κραυγές και τις συσπάσεις της και έχυσα μέσα στο κωλ....κι της (πάντοτε με προφυλακτικό βέβαια) αν και σχεδόν πάντα συγκρατιέμαι εξαντλώντας τον χρόνο των ραντεβού.

Όμολογώ ότι καλοπέρασα και σίγουρα θα ξαναπάω γιατί η μικρή τα δίνει όλα και πραγματικά γουστάρει.

Τέλος άν και μου τά 'πρηξαν για να κλείσω ραντεβού οι υπεύθυνοι του πρακτορείου της μου ’στειλαν SMS 1 ώρα αφού έφυγα από το ξενοδοχείο τάχα μου ότι τό ’στελνε η Κλημεντίνη και ανέφερε ότι ήταν μεγάλη της ευχαρίστηση που με συνάντησε και θα ήθελε να τα ξαναπούμε. Μπράβο τους! Πολύ επαγγελματικό κι έξυπνο.



Μετά τιμής

VARNALIS



Η ζωή μιας γυναίκας είναι η διαρκής αναζήτηση ενός αφέντη.

Φιοντόρ Ντοστογιέφσκι, 1821-1881, Ρώσος συγγραφέας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού