Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το ραντεβού δεν ξεκίνησε με τους καλύτερους οιωνούς καθώς είχα κλείσει τη Lena και λίγο πριν το ραντεβού η Sandra με ενημέρωσε για αλλαγή σχεδίων λόγω καθυστερημένης άφιξης της στην Ελλάδα.

Τελικά στη θέση της ήρθε η Britney. Αν και ανησυχούσα καθώς δεν έχει καμία κριτική στα διάφορα sites πραγματικά απορώ γιατί. Η κοπέλα μικρή σχέση έχει με τις φωτογραφίες της, την προτίμησα για να μου βγάλει τα άγρια ένστικτα και τελικά μου προέκυψε GFE, όχι απλά GFE αλλά μια από τις καλύτερες μέχρι σήμερα, πραγματικά τιμά τα χρήματα της και συστήνεται ανεπιφύλακτα για πρωτάρηδες. Πολύ γλυκιά και τρυφερή σαν γατούλα, ξέρει τι να κάνει και πότε να το κάνει ενώ η συζήτηση έγινε στα Ελληνικά κυρίως .

Ψηλή γύρω στο 1,80, μεγάλο φυσικό στήθος, όμορφο πρόσωπο χωρίς κανένα σημάδι, γύρω στα 28. Κλασσική Τσέχα.

Μετά το κλασσικό ντουζάκι την περιποιήθηκα κατάλληλα σε σημείο να στάζουν οι χυμοί της και πιστέψτε με μου το ανταπέδωσε στο μάξιμουμ. Πίπα καλή με τις προσπάθειες για βαθύ λαρύγγι επιτυχημένες, αλλαγή στάσεων με δική της πρωτοβουλία και πρώτο τελείωμα με αυτήν από πάνω. Η συμμετοχή της πολύ καλή με φωνές και παίξιμο στις ρώγες και την κλειτορίδα. Ακολούθησε κοινωνική συζήτηση και χάδια-μασάζ σε σημείο που με έκανε να ξεχαστώ και να ξεκινήσουμε το δεύτερο χέρι μισή ώρα πριν το τέλος του ραντεβού, η δεύτερη φορά παρόμοια με την πρώτη και τελείωμα στο μεγάλο στήθος της. Στέκομαι στην άψογη συμπεριφορά της και στο ότι παρά την δεκαπεντάλεπτη καθυστέρηση στην αποχώρηση της δεν παραπονέθηκε καθόλου.



Η βαθμολογία που θα έβαζα χωρίς περιορισμούς είναι:



Εμφάνιση (πρόσωπο) 8

Εμφάνιση (σώμα) 8

Γενική συμπεριφορά 10

Επικοινωνία 10

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9

Σχέση απόδοσης/τιμής 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού