Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη συγκεκριμένη κορασίδα την δοκίμασα στο πρότελευταίο τουρ που έκανε στην Ελλάδα αλλά παρέλειψα να καταθέσω την άποψη μου.

Συνεννόηση με το γραφείο άψογη, ραντεβού στο ξενοδοχείο μου, κλασική φατσούλα από αυτές τις χώρες χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, μοιάζει αρκετά με μια Ουκρανέζα πρώην μου και για αυτό την προτίμησα σε αυτό το ταξίδι μου στην πρωτεύουσα.

Οι φωτογραφίες κατά τη γνώμη μου την αδικούν κάτι που παραδέχθηκε η ίδια και για αυτό θα φτιάξει νέο άλμπουμ όπως μου είπε, τα σημάδια ακμής δεν είναι πρόβλημα, από κορμί καλό αλλά η εμπειρία μετά από ταξίδια σε αυτές τις χώρες λέει ότι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Ψηλή, αδύνατη, μεγάλο στήθος, όμορφα μάτια.

Από υπηρεσίες καλή, προσπάθειες για βαθύ λαρύγγι αλλά όχι αποτελεσματικό, αλλαγή στάσεων, πολύ καλά δουλεμένος κώλος που παρά το άγριο πολύωρο σφυροκόπημα δεν παραπονέθηκε. Καλύτερη στάση με αυτήν ανάσκελα, με τα πόδια στους ώμους μου, σφυροκόπημα στον κώλο και να χάνεσαι στα μάτια της.

Πρώτη κατάθεση στην καλοδουλεμένη κωλάρα της, δεύτερη στο πρόσωπο και τρίτη στο στόμα με κατάποση. Συμμετοχή και παιχνίδι κατά τη διάρκεια του ντους.

Καθώς δεν είχε άλλο ραντεβού μετά από εμένα η δίωρη συνάντηση έγινε πάνω από τρεις ώρες και πήραμε μαζί πρωινό. Συμπέρασμα είναι ότι με ευχαρίστηση θα την ξανασυναντούσα.

Η βαθμολογία που θα έβαζα χωρίς περιορισμούς είναι:



Εμφάνιση (πρόσωπο) 7

Εμφάνιση (σώμα) 8

Γενική συμπεριφορά 10

Επικοινωνία 8

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 9

Σχέση απόδοσης/τιμής 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού