Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Θέλετε να ξανανιώσετε έφηβος?

Θέλετε να συνευρεθείτε με την συμμαθήτριά σας στο Γυμνάσιο που τότε ποθούσατα αλλά δεν σας είχε κάτσει?

Σας αρέσουν οι μικρόσωμες και τα πιπίνια?

Γουστάρετε πιτσιρίκες και κοντοπούτανα?

Ε! Τότε πολύ θα σας αρέσει η Julia.

Είναι για ιδιαίτερα γούστα κι η παρούσα κριτική ενέχει αρκeτά στοιχεία υποκειμενικότητας.

Συνεννόηση με το πρακτορείο τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.

Αν περιμένουν με την τακτική που ακολουθούν να προκόψουν τότε είναι βαθιά νυχτωμένοι. Δηλαδή:

1. Δεν απαντούν στα SMS διότι κλείνουν ραντεβού μόνο με τηλεφωνική συνομιλία.

2. Η κοπέλα που απαντάει έχει πολύ περίεργη προφορά και δεν είναι ευχερής η κατανόησή της και

3. Στέλνουν συνεχόμενα SMS προς επιβεβαίωση του ραντεβού, ζητώντας να τους τηλεφωνείς κάθε λίγο για το ίδιο πράγμα.

Όταν στο τέλος έφτασα τα νεύρα μου ήταν σμπαράλια και τ’ αρχίδια μου μπαούλα.

Το ξενοδοχείο αρκετά καλό απέναντι από τις στήλες του Ολυμπίου Διός με καλό δωμάτιο (πρόσβαση από τα πρώτα ασανσέρ δεξιά της εισόδου, δίπλα από τη διακριτική reception - όσες φορές έχω περάσει ούτε που με κοίταξαν).

Όταν άνοιξα την πόρτα ξαφνιάστηκα διότι αντίκρυσα ένα κοριτσάκι με baby- doll και περίσσιο νάζι. Πόσο χρονών είσαι κούκλα μου? Της είπα. Κι εκείνη μού ’πε 24 αν και εύκολα γελιέσαι ακόμη και για 10 χρόνια κάτω. Για να μην βρώ κανά μπελά ζήτησα ντοκουμέντα που μου το επιβεβαίωσαν.

Κοντή (κάτω από 1,60) με ωραίο σφιχτό σώμα ίδιο με τις φωτογραφίες, τατουάζ με σχέδιο και τη λέξη sweety στο δεξί νεφρό και μικρό τατουάζ - ιδεόγραμμα πάνω από τον αστράγαλο, μετρίου μεγέθους σφιχτό βυζί με άριστη, μεγάλη, ευκολοερέθιστη, σκούρα ρώγα.

Πρόσωπο διαφορετικό και πιο όμορφο από τις φωτογραφίες αλλά με φακίδες που κάποιους τους ενοχλούν ενώ άλλους (όπως εμένα) τους αρέσουν, καστανόξανθα μαλλιά που τα δένει αλογοουρά από όπου την κράταγα στο πισωκολλητό σφυροκόπημα και καστανά έξυπνα μάτια.

Κωλαράκι υπέροχο και στενές τρυπούλες. Από την εμπρόσθια το απόλαυσα (λόγω στενότητας και συμμετοχής) αλλά από πίσω (αν και προσπάθησε κι αυτή χωρίς αντίρρηση, με λιπαντικά κ.λ.π. να υποδεχτεί το εργαλείο) δεν γινότανε τίποτα λόγω στενότητας της οπής κι έτσι επειδή την λυπήθηκα δεν συνέχισα. Ως εκ τούτου όσοι θέλουν πρωκτικό καλά θα κάνουν να τον έχουν κάτω του μετρίου.

Στο στοματικό είναι μέτρια και δίστασε στην αρχή στο ακάποτο.

Φιλιά τα ψιλοαποφεύγει και γενικά φυλάγεται μέχρι να την ξεψαρώσεις.

Στο κλασσικό sex είναι άριστη με θερμή συμμετοχή, συνεχή ακούραστη κυκλοφορία της μπάλας και πάντοτε μέσα στις φάσεις.

Αγγλικά πολύ καλά, ζεί σε επαρχιακή πόλη της Ουγγαρίας και επιτέλους να και κάποια που μου είπε ότι δεν είναι φοιτήτρια αλλά ότι τελευταία είχε δουλέψει ένα χρόνο στριπτηζού στη Νορβηγία.

Ευγενική, φιλότιμη, εξυπηρετική, πρόσχαρη και έξυπνη κι όλα αυτά σε ένα εφηβικό σώμα. Εγώ πέρασα όμορφα κι ένιωσα πάλι έφηβος.

Στο τέλος μου ζήτησε να μπούμε μαζί στο ντουζ και εκεί ανανεώσαμε το ραντεβού μας.



Μετά τιμής

VARNALIS



Κάθε γυναίκα έχει την ηλικία που της αξίζει.

Coco Chanel, 1883-1971, Γαλλίδα σχεδιάστρια μόδας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
279
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού