Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη εχθες υστερα απο αριστη συννενοηση με το ζουζουνα στο γνωστο πλεον ανδρο του!!!αν και ομολογουμενος ειχα λιγοστη αγωνια για το τι θα συναντησω εκανα το μεγαλο βημα και εκλεισα τις δυο φιλες για super duo που με τρελαινει...δεν ηξερα βεβαια αν θα ανταπεξελθουν στις απαιτησεις της καταστασης αλλα ειπα ας δοκιμασω και αν μου ανοιξουν την πορτα τιποτα σουργελα τη κανω με ελαφρα πηδηματακια!!!!Ο Μ Ω Σ....χτυπαω πορτα και μου ανοιγει η wendi....μααααααλαακα λεω δε παιζει...θεικο προσωπο ξανθια πολυ ομορφη με πολυ ωραια ματια σχιστα μου εφερνε στην αλεξανδρατου κ οσοι πατε θα με θυμηθειτε και ντυσιμο πολυ κυριλε σα να εβλεπα γραμματεα μεγαλης επιχειρησης...προχωραω στα ενδοτερα και με περιμενε ενα πολυ πολυ ψηλο γκομενακι με απιστευτες μεγαλες βυζαρες που διαγραφονταν απο το βαθυ ντεκολτε της!!!!!οοοοο λεω εδω ειμαστε...μη μακρυγορω ειπαμε μερικες μαλακιουλες ντουζακι και γυρναω στο κρεβατακι οπου τα κοριτσακια με περιμενανε.....πολυ ωραια κορμια αν κ κριτζινα ειναι ατελειωτο κορμι 1,80 ανετα με βυζαρες...και η wendi κωλαρα θεικη με πιο μικρο βυζι!!!πολυ καλη συμμεοχη και οι δυο παιχνιδια πολλαπλα μεταξυ τους...ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΦΑΣΗ ΣΤΗ ΠΙΠΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΙς ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΣΟΥΝ!!!ακουραστες εργατριες της πιπας κ του σεξ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΧΙ....πολυ υπομονετικιες ανετες χαμογελαστες μου χαρισαν μια πολυ ομορφη ωρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 14, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού