Λεπτομέρειες αξιολόγησης

1.0 3 10
Γραφεία CT 11422
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Έρχομαι κι εγώ να προστεθώ στο club των δυσαρεστημένων του εν λόγω πρακτορείου κι εξηγούμαι:

Είχα κλείσει ραντεβού για τη Lenora από το βράδυ της προηγούμενης για την επόμενη μέρα το μεσημέρι. Η συννενόηση με το πρακτορείο ήταν άμεση και γρήγορη Χαμόγελο.

Φτάνοντας στο ξενοδοχείο της συνάντησης ακριβώς στην ώρα μου, έστειλα sms για τις πληροφορίες του δωματίου. Η απάντηση που έλαβα ήταν πως η εν λόγω κοπέλα έπαθε δηλητηρίαση και δε θα δούλευε Χμμμ;
Αν και προσπάθησα ν αλλάξω με κάποια άλλη κοπέλα, η αντιπρόταση που έλαβα ήταν για μια μιση ώρα αργότερα ... Θυμός

Η συγκεκριμένη συμπεριφορά δείχνει μη επαγγελματισμό και μεγάλη ασέβεια προς υποψήφιους πελάτες, οι οποίοι είναι διατεθημένοι να τα σκάνουνε χοντρά παρά την οικονομική κρίση. Το ελάχιστο που μπορούσαν να κάνουν ήταν να με ειδοποιήσουν για την ακύρωση πριν να πάρω τους δρόμους να βρω το ξενοδοχείο.

Αρνητική επομένως η πρώτη μου εμπειρία με το συγκεκριμένο πρακτορείο και μάλλον θα το σκεφτώ πολυ να κλείσω ραντεβού στο μέλλον ξανά μαζί τους Γλώσσα.

Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού