Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 11 10
Γραφεία CT 28392
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Πρίν 2,5 χρόνια ξεκίνησα να έχω επαφές με το εν λόγω πρακτορείο. Κάθε φορά από άλλο κιν. από άλλον Η/Υ, έκλεινα το rdv. Στέλνω και πριν λίγες μέρες και μου στέλνουν mail πως το rdv δεν μπορεί να γίνει γιατί δεν πλήρωσα !!! Τους λέω οτι είμαι παλιός πελάτης και κάθε φορά έκλεινα με διαφορετικό κιν. Ωραία, μου λένε, πείτε μας ένα νούμερο για να το ελέγξουμε. Εγώ όμως όταν τελείωνα το rdv πέταγα τον αριθμό και δεν μπορούσα να θυμάμαι κάποιον αριθμό, αφού η διαδικασία κρατούσε λίγες μέρες. Μετά από αρκετά mail που ανταλλάξαμε, δεν κατάφερα να τους πείσω οτι δεν είμαι κλέφτης ή μπάτσος. Πάντως το επιχείρημά τους οτι γίνονται πολλές κλοπές δεν ισχύει, γιατί πρώτον, δεν πιστεύω οτι δεν υπάρχει κάποιος εκεί κοντά στο δωμάτιο και δεύτερον μέσα στην μέρα, θα υπάρχουν παλιοί πελάτες που θα πληρώσουν μετρητά? Άρα πάλι θα έχει το ταμείο ρευστό και πάλι θα υπάρχει κίνδυνος κλοπής. Αυτό βέβαια έχει φανεί και στα rdv που έχουν οι κοπέλες. Κάποτε, όχι πολύ παλιά, δεν μπορούσες να βρείς ώρα και τώρα άν γίνουν 5-10 rdv την εβδομάδα. Φταίει βέβαια και η κρίση, αλλά δεν βλέπω να ρίχνουν ούτε τιμές, αλλά ούτε να διευκολύνουν τον πελάτη, ο οποίος στην τελική δεν δίνει τα στοιχεία του και την κάρτα του για σοβαρά θέματα, όχι για πηδήξει. Και μάλιστα σε κάποιον που είναι στα βάθη της Ευρώπης...
Μέχρι να αλλάξουν από μένα κόκκινη κάρτα. Ελπίζω να μπορέσουν κάποιοι να τους μεταφέρουν τις κριτικές αυτές.
Ευχαριστώ για την υπομονή σας.
vendetta88
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού