Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.6 11 10
Γραφεία CT 28392
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Πρωτη φορα γραφω κριτικη για πρακτορειο και ελπιζω να ειναι και η τελευταια.Στα τοσα χρονια που ασχολουμε με το αθλημα δεν μου εχει ξανατυχει ποτε μα ποτε.Μετα απο παρα πολλα e-mail που ανταλλαξαμε με το εν λογω πρακτορειο και αφου σε καποιο απο αυτα μου πετανε το κουφο οτι δεν μπορω να κλεισω 3ωρο ραντεβου με την Lauryn May γιατι ειμαι καινουργιος πελατης(παρολο που το προμοταρουν στο προφιλ της κοπελας),καταφερνω επιτελους να κλεισω το περιβοητο ραντεβου.Το ραντεβου βεβαια δεν εγινε ποτε και ουτε προκειται βεβαια να υπαρξει ποτε στο μελλον.Στο τελευταιο τους e-mail μου αναφερουν οτι επειδη ειμαι νεος πελατης για να πραγματοποιηθει το ραντεβου πρεπει να πληρωσω με πιστωτικη καρταΧμμμ;Ποτε μα ποτε κανενα πρακτορειο δεν μου εχει ζητησει πιστωτικη καρτα και αν το συγκεκριμενο πρακτορειο δουλευει με αυτους τους ορους ας τους γνωστοποιει απο την αρχη.Μπορει καποιοι ανεγκεφαλοι πελατες τους να μην πληρωσαν ή καποιοι να ηταν αστυνομικοι και παρισταναν τους πελατες,αλλα αυτο ειναι δικο τους προβλημα και οφειλουν να το λυσουν με πιο ωραιο και πιο κομψο τροπο γιατι εξαιτιας αυτων των γεγονοτων δεν πρεπει να αφοριζουμε τους παντες και τα παντα και γιατι ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μεγαλος,σκληρος και ανελεητος.
Στο κατω κατω της γραφης γιατι πρεπει εγω να σας εμπιστευτω και οχι εσεις????Εξαλλου εσεις πουλατε και εγω αγοραζω,Και αν εσεις δεν θελετε να πουλησετε σιγουρα θα αγορασω απο καπου αλλου.
sokin3
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού