Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 149 10
Cinema 436182
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Αυτό είπαμε με τον άντρα μου και επισκεφθήκαμε το μαγαζί για τρίτη φορά. Η προηγούμενη ήταν μεγάλο ξενέρωμα... αφού καθίσαμε και βολευτήκαμε στους καναπέδες στο ισόγειο αριστερά, μόλις αρχίσαμε να χαιδευόμαστε και να φτιαχνόμαστε ήρθε ένας γέρος και μπαστακώθηκε μπροστά μας. Ούτε την ταινία δεν μπορούσαμε να δούμε (που λέει ο λόγος). Ευγενικά ζητήσαμε να πάει πιο πέρα, δε χαμπάριασε...Σπαστήκαμε και φύγαμε, αυτός έχασε όμως (και όσοι ήταν εκεί, καμιά δεκαριά που έκοβαν βόλτες) γιατί εμείς συνεχίσαμε την τσάρκα μας σε μια μελαχρινή φίλη, που μας έδωσε την έμπνευση και ξεσκιστήκαμε δεόντως!
Την πρώτη φορά είχαμε πετύχει καλύτερο παιχνίδι. Πήγαμε εκεί ψάχνοντας να δοκιμάσουμε κάτι διαφορετικό, διαβάζοντας κριτικές φάνηκε καλή φάση. Μπήκαμε, παραπατώντας στην αρχή στο σκοτάδι μέχρι να συνηθίσουμε, κι αράξαμε στον ακριανό καναπέ του ισογείου. Οι θαμώνες εκείνοι ήταν πιο διακριτικοί και γρήγορα νιώσαμε άνετα, φτιαγμένοι από το καινούριο σκηνικό και λιγότερο από την τσόντα...Σύντομα μαζεύτηκαν μερικοί γύρω μας και άρχισαν να τον παίζουν, καρφωμένοι πάνω μας την ώρα που εγώ τσιμπούκωνα τον άντρα μου, γιατί τον έχει και μεγάλο... Ζήτησα από δύο να πλησιάσουν για να τους τον παίξω εγώ και μετά τους έγλειψα μέχρι το τέλος. Το τελείωμα με τον άντρα μου το άκουσαν όλοι ως έξω...Όχι κι άσχημα!
Τρίτη φορά είπαμε να δοκιμάσουμε τα δωματιάκια επάνω, πιο διακριτικά.Αν εξαιρέσεις τη gay τσόντα, είχε πλάκα. Η πόρτα κλείδωσε, αλλά όποτε ήθελα τραβούσα το κουρτινάκι του τζαμιού κι έβλεπα τους απέξω να την παίζουν ενώ αυτοί πάλευαν να δουν τι γίνεται μέσα.Προς το τέλος άνοιξα την πόρτα και τσιμπούκωσα τον έναν ενώ το έκανα με τον άντρα μου... για το τέλος με έχυσε στο πρόσωπο ο άντρας μου, μέσα σε επιφωνήματα...ευχάριστο απόγευμα!
Απ'ότι κατάλαβα δεν πάνε συχνά ζευγάρια, δε βλεπω γιατί...εμείς πάντως λέμε να το συνεχίσουμε, όσοι πιστοί προσέλθετε...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2015
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
188
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, kostasyiota

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2015
ποτε θα ξαναπατε?Προσκύνημα
23 Απριλίου, 2016
mporei kai emeis ;)
01 Ιανουαρίου, 2023
καλημερα βουλα και καλη χρονια ,πηγατε καθολου στο 2+2??
01 Ιανουαρίου, 2023
Ναι
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 14
1 2