Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216480
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Πηγα μια Κυριακη του Νοεμβρη 2021 γυρω στις 9 το βραδυ.Ειχε περιπου 10 ατομα.μπαινω σε μια καμπινα με gloryhole και βλεπω εναν τυπο να μπαινει διπλα.καυλωνουμε και αρχιζουμε να παιζουμε τις ψωλες μας.ο τυπος ειχε μεγαλη και χοντρη ψωλη σαν την δικη μου ,και μετα απο λιγη αλληλομαλακια μου κανει νοημα να ερθω στην ιδια καμπινα.Εκει αρχιζουμε να τσιμπουκωνουμε ο ενας την χοντροψωλα του αλλου.Εν τω μεταξυ,οι διπλανες καμπιινες με τα gloryhole γεμισαν με διψασμενους παθητικους με ορεξη να γλειψουν.Βλεποντας τις 2 χοντρες ψωλες να τσιμπουκωνονται, αλλοι δυο παθητικοι απο τις διπλα καμπινες ειχαν βαλει το στομα τους πανω στην gloryhole ζητώντας να τις χωσουμε στο στομα τους.Κοιταω τον δικο μου και του λεω αν γουσταρει να τις χωσουμε.Μου λεει ναι,οποτε ο καθενας την δινει σε ενα στομα.Ο δικος μου sucker εγλειφε τελεια,και απο την πολλη καυλα που ειχα,τον εχυσα στο στομα πολυ γρηγορα.Τα ηπιε ολα και μου καθαρισε την πουτσα.Ο φιλος μου με ρωτησε αν θελω να αλλαξουμε τρυπες,του λεω ναι αλλα τα πεταξα απο την καυλα.Οποτε τον εδωσα και στον αλλον sucker για λιγο,αλλα ειχα ηδη χυσει οποτε μετα απο λιγο βγηκαμε.Σκεφτομαι το σκηνικο και καυλωνω.Ξαναπηγα 2 3 φορες απο τοτε αλλα δεν μου ξαναετυχε παρομοιο σκηνικο.Παρολ αυτα πετυχα εμπειρο sucker στην gloryhole οποτε τον ταισα.Θα ξαναπαω σιγουρα ,αλλα σπανιο να πετυχω ξανα τετοια φαση,συνηθως δεν εχει πολυ κοσμο.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lakiskiss

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2023
οταν ξαναπας στειλε μυνημα!!
30 Ιανουαρίου, 2023
οταν ξαναπας στειλε μυνημα!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2