Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189697
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
3.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Πήγα μετά από πολλά χρόνια. Βραδάκι γύρο στις 8:00. Ανέβηκα επάνω και κάθισα απέναντι από τους καναπέδες και χάζευα δύο άτομα 50+ που χαδεύονταν πάνω στους καναπέδες. Κάποια στιγμή με κάνουν νόημα να καθίσω κοντά τους . Πήγα στους καναπέδες και έβγαλα το παντελόνι αμέσως ο ένας έπεσε με τα μούτρα επάνω του και τον πήρε στο στόμα αλλά για καλή μου τύχη χτύπησε το τηλέφωνο και σηκώθηκα να μιλήσω. Όταν γύρισα απέναντι είχε καθίσει ένα παλληκάρι Φιλανδός είχε κατεβάσει το παντελόνι και εμφανίστηκε μια 20αρα πούτσα , άρχισαν να μου τρέχουν τα σάλια σκεφτόμουν πόσο ωραία θα ήταν να καθόμουν επάνω αλλά δυστυχώς δεν με ήθελε η τύχη μου, χτύπησε πάλι το τηλέφωνο, όταν γύρισα το παλληκάρι γαμούσε τον τύπο που μου την είχε πέσει νωρίτερα και εκείνος έπαιρνε πίπα στον άλλο, οπότε κατέβηκα κάτω στο χώρο να δω τι γίνετε. Κάθομαι σε ένα σκαμπό και μετά από λίγο έρχεται ένα παλληκάρι γυμνασμένο σώμα και σφικτό πιάνουμε συζήτηση, χωρίς πολλά πολλά μια και είχα καβλωσει και η τρυπούλα μου ήθελε πολλά παιχνίδια πήγαμε σε μια καμπίνα και αρχίσαμε παιχνίδι, αρχίσαμε να βγάζουμε τα ρούχα μας βγάζει παντελόνι και εμφανίζεται ένας χονδρός πούτσος, φοβερός, προφύλαξη και μου τον δίνει στο στόμα κόντεψα να πνιγώ και ταυτόχρονα μου χαδεύει την τρυπούλα και με δακτυλιάζει , μου ζητάει να γυρίσω, γυρίζω στήνομαι και μπαίνει μέσα μου, τα είδα όλα ευτυχώς μπήκε σιγά σιγά και μετά με ξεπάτωσε μέχρι που έχυσε, σκουπιστήκαμε και καθίσαμε στα σκαμπό. Επειδή δεν χόρτασα μπήκα ξανά στην καμπίνα και με ακολούθησε ένας συνομήλικος μου που με κοιτούσε πολύ ώρα πριν , με το που στήθηκα άρχισε να με γαμάει με πάθος αλλά τελείωσε γρήγορα. Όταν βγήκα από την καμπίνα έψαξα το παλληκάρι αλλά είχε φύγει, κρίμα γιατί δεν προλάβαμε να ανταλλάξουμε τηλέφωνα. Ελπίζω να τον πετύχω ξανά.ΜατάκιΜατάκιΜατάκι

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2022
dimicd
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 msakis, Elganador

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2023
Την επόμενη φορά να κλείνεις το τηλέφωνο ή να το βάζεις στο αθόρυβο. Πλατύ χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1