Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 119337
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Γενική Εντύπωση
 
3.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
3.0
Ποιότητα προβολής
 
3.0
Επίσκεψη βράδυ μετά τις 8. Ο χώρος φυσιολογικός με αρκετά χαρτιά πεταμένα στο πάτωμα . Οι τουαλέτες στην καλύτερη περίπτωση άθλιες .
Αρκετός κόσμος στο μαγαζί , η τσόντα στην κεντρική οθόνη ήταν κάποιο ερασιτεχνικό από sirina. Άρχισα τις βόλτες στην αναζήτηση παρέας αλλά δεν φαινόταν να θέλει να κάνει κάποιος κάτι. Μετά από αρκετή ώρα κατέβασα το παντελόνι στο "glory hole" πανω αλλα περα απο καποιο χουφτωμα δεν εγινε κατι . Αργοτερα οταν το ξαναπροσπαθησα ηρθε ενας και αρχισε να με γλυφει. Οταν του ζητησα να με γαμησει εφυγε, μπορει να τρομαξε. Η μερα περνουσε και δεν μου χε κατσει κατι οποτε ειπα να βοηθησω δυο μεγαλυτερους σε ηλικια που την επαιζαν στον καναπε. Ματαια ομως γιατι επαρση της σημαιας δεν υπηρξε ποτε. Απογοητευμενος και με την ωρα να εχει περασει λεω να βαρεσω μια μονος μου βλεποντας την τσοντα απο τον εξωστη. Τοτε ηρθε διπλα μου ενας αρκετα μεγαλυτερος μου αντρας με δυνατο εργαλειο. Καναμε τη φαση μας πανω και εφυγα με οχι και τοσο μεγαλη απογοητευση μιας και ειχα ορεξη για καποια παρτουζα η οποια δεν εκατσε .

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2022
nickos_20
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
105
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, TransloverGreek, kutolalakis και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2022
Σου έβαλαν γκολ τελικά η έβαλες μαστορα
JF
John Fatseas
09 Απριλίου, 2022
Μου έβαλαν ;)
review reaction 1 John Fatseas
20 Ιουνίου, 2022
Μπορώ να έρθω με την κοπέλα μου;
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Μπορεις να μου πεις τι ηλικίες παιζουν εκει μέσα?
review reaction 1 nickos_20
21 Σεπτεμβρίου, 2022
μεγαλύτερες από εμένα :p
50+ κατα κανόνα, ίσως και κάποιοι 40αριδες
εκτός από εμένα, δεν έχω συναντήσει κάποιον κάτω από 30.
review reaction 1 Sextoys
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5