Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189898
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Σάββατο βράδυ και είπα να κατευθυνθώ στο v.s.. Περνάω μέσα και ο ταμίας με ρωτάει αν έχω πιστοποιητικό εμβολιασμού και στη συνέχεια με αφήνει να περάσω . Πήγα γύρω στις 20:00 και πρέπει να μάζεψε γύρω στα 20 άτομα. Ο χώρος πάνω σχετικά καθαρός με κάποια παρατημένα κουτάκια μπίρας και καφέ παρατημένα ενώ οι καμπίνες στο υπόγειο ήταν αρκετά βρώμικες αλλά θα μπορούσαν να είναι και πολύ χειρότερα. Ο μέσος όρος ηλικίας ήταν πάνω από 45 ,αλλά εμένα δεν με ενοχλεί μιας και μου αρέσουν οι μεγαλύτεροι. Παρότι περιφερομουν με διάθεση να γλυψω και να γα^%θω , ο κόσμος ήταν αρκετά "μαγκομενος". Μετά από αρκετή ώρα είδα έναν γύρω στα 60 να τον έχει βγάλει έξω και να τον παίζει, του είπα να του φορέσω προφυλακτικό και να τον πάρω στο στόμα αλλά ήθελε χωρίς προφυλακτικό οπότε συνέχισα την αναζήτησή μου. Μετά από αρκετή ώρα παω σε μια καμπίνα κατεβάζω το παντελόνι και αμέσως έρχεται κάποιος προς το μέρος μου (να μην το ήξερα νωρίτερα...). Συμφώνησε για το προφυλακτικό και του τον πήρα στο στόμα. Τελείωσε μετά από λίγο αλλά είχε περάσει λίγο η ώρα και έφυγα μετά από λίγο. Θα ξαναπάω μέσα στη βδομάδα με την ελπίδα κάποιου ομαδικού παιχνιδιού στον πάνω όροφο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2021
nickos_20
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
105
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 3manos5, Ματάκιας!, alpula και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού