Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 119337
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Στην πλατεία 7 άτομα έβλεπαν τσόντα. Κάποιοι τις έπαιζαν. Άλλοι έπαιρναν μάτι. Στον εξώστη πετυχαίνω σχεδόν πάντα φάση! Ένας μπάρμπας στα 60 τσιμπουκώνει έναν πιτσιρικά. Πλησιάζω να πάρω μάτι καθώς τον παίζω. Άλλοι 3 παίρνουν μάτι και μαλακίζονται. Ο πιτσιρικάς σηκώνεται και ο μπάρμπας γονατίζει στα 4. Τον καβαλάει ο πιτσιρικάς και αρχίζει ένα δυνατό γαμήσι. .Αναστενάζει ο μπάρμπας, βαριανασαίνει ο μικρός, πω,πω γαμήσι λέω εγώ. Ένας τύπος πλησιάζει τον γαμιά και αρχίζει να τον χαιδεύει. Ανταποκρίνεται ο μικρός. Βλέπω γλωσσόφιλα. . .Ανάβω περισσότερο. Θέλω κι' εγώ να γαμήσω! Ο πιτσιρικάς χύνει έξω μετά από λίγο. Ο μπάρμπας έχει μείνει στα 4. Τον πλησιάζει ένας 40ρης που τον έπαιζε και μπαίνει μέσα του. Άλλο σφυροκόπημα τώρα. Δεν θέλω να χύσω με μαλακία και σταματάω να τον παίζω. Το γαμήσι συνεχίζεται, ο μπάρμπας μουγκρίζει και ο γαμιάς του τα δίνει. Έχω τρελαθεί από την καύλα. Κατεβαίνω κάτω υπόγειο. Αράζω σε πολυθρόνα. Αρχίζω μαλακία. Η τύχη μου χαμογελά και να σου ο Λάκης! Τι κωλάρα είναι αυτή! Τι στόμα. Ξεβρακώνεται και γονατίζει. Τσιμπούκι τέλειο. Θέλω να γαμήσω του λέω. Σηκώνομαι, στήνεται ,μπαίνω μέσα του και αρχίζω να γαμάω. Μας παίρνουν μάτι 2 άτομα. Ο ένας μου χαιδεύει τον κώλο, ο άλλος μαλακίζεται... Έρχεται η στιγμή να χύσω. Σωριάζομαι στην πολυθρόνα και ο Λάκης τα παίρνει όλα στο στόμα. Ούρλιαξα από καύλα! Αράζω να χαλαρώσω. Ο Λάκης ντύνεται και πάει να συνεχίσει την . . .ψακτική του. Μετά από λίγη ώρα τριγυρίζω και πάλι. Στην τουαλέτα πέφτει γαμήσι. Στην πλατεία μαλακίζονται και στον εξώστη παίρνω μάτι τον Λάκη να πηδιέται με έναν νεαρό στο κάτι σαν glory hole που υπάρχει εκεί. Αυτά είναι λέω! Τα κατεβάζω και σωριάζομαι σε μια πλαστική καρέκλα που είναι μπροστά στον γονατισμένο Λάκη. Ο νεαρός μου κάνει νόημα και ο Λάκης παίρνει την πούτσα μου στο στόμα. Μας παίρνουν μάτι 4 άτομα. Ο νεαρός βογκάει, τραβιέται και χύνει στο πάτωμα. Ο Λάκης ''μπουκωμένος'' συνεχίζει να με πιπώνει χωρίς ανάσα. Νοιώθω απίστευτη ηδονή. Η πούτσα μου είναι σκληρή και ''αντέχει''. Μέχρι τη στιγμή που ένας τύπος μας πλησιάζει και βάζει δάχτυλο στον κώλο του Λάκη και με το άλλο χέρι χαιδεύει τα αρχίδια μου. Αυτό ήταν. Χύνω φωνάζω με σπαστή φωνή και ο Λάκης αρχίζει πιο γρήγορα να με τσιμπουκώνει. Τελειώνω στα καυτό στόμα του και βογκάω. Ο Λάκης, πανάθεμά τον δεν σταματάει και συνεχίζει το τσιμπούκι. Ουρλιάζω από καύλα. Τέλειο πρωινό !Με τις υγείες μας!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2021
Ματάκιας!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
230
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, TransloverGreek, kon_ntinos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2021
Ακαποτο τον δινατε στο Λάκη όλες σας εκεί; Ύστερα μας φταίνε τα ΣΜΝ..
review reaction 1 Ματάκιας!
05 Σεπτεμβρίου, 2021
Πολύ Σωστά μιλάς γλυκειά μου. Απλά θεώρησα ότι τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται.
05 Σεπτεμβρίου, 2021
Καλή μου. . . Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται
29 Σεπτεμβρίου, 2021
τυχερος ο Λακης!!! τον ζηλεψα.....
K
kendavros
review reaction 1 Ματάκιας!
10 Δεκεμβρίου, 2021
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-12-21 θα ειμαι 14:30 μεσα και θα γλυφω πουτσες, μακαρι να εχει κοσμο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5