Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 119340
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Κατά τις 11 ήμουν μέσα...3 άτομα στην πλατεία. Ο ένας με κοίταζε καθώς ανέβαινα στον εξώστη. Τον είδα να σηκώνεται και να ακολουθεί. Άραξα στον καναπΈ κι' άρτχισα να τον παίζω. Πέρασε από μπροστά και άρχισε να με ''κόβει''.25αρης. Του κάνω νόημα να πλησιάσει.Έρχεται τρίβοντας την ψωλή του. Αρχίζει να μου τον χαιδεύει. Του κάνω νόημα να γονατίσει. Με μεγάλη προθυμία το κάνει. Αρχίζει να με πιπώνει... Τέλεια το κάνει. Βαθύ λαρύγγι ο τύπος. Σκάει μύτη άλλος ένας 3Άρης μουσάτος... Μας κοιτάει...Του κάνω νόημα να έρθει... Συγχρόνως κατεβάζει τα ρούχα του... Γονατίζει και αρχίζει κι' αυτός να με πιπώνει... Ο άλλος γλύφει τα αρχίδια μου... Έχω καυλώσει απίστευτα... ωΟ μουσάτος αποφασίζει να με τελειώσει και αρχίσει να με τσιμπουκώνει όλο και πιο γρήγορα. Ο πρώτος μου βάζει δάχτυλο και χαιδεύει τον κώλο του μουσάτου... Κρατάω το κεφάλι του καθώς ανεβοκατεβαίνει στη πούτσα μου... Δεν αντέχω άλλο, του κάνω νόημα ότι χύνω αλλά αυτός συνεχίζει... Του τα δίνω στο στόμα με μια κραυγή αλλά αυτός συνεχίζει!!! Ο 25άρης συνεχίζει να με δαχτυλιάζει καθώς παρακαλάω να σταματήσουν... Βγαίνει από τον κώλο μου καθώς ο άλλος μου καθαρίζει τη πούτσα με λαιμαργία... Κατάθεση ...ψυχής! Απόλαυση στο μέγιστο...Με κοιτάζει ο μουσάτος και χαμογελάμε παρέα...Σηκώνομαι, ντύνομαι. Σας ευχαριστώ πολύ λέω και ανταποδίδουν με ένα νεύμα. Να 'ναι καλά τα παιδιά.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2021
Ματάκιας!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
230
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lakiskiss, Agisilaos Mac Duck, mukka και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού