Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Παλιο μου στεκι αυτο το τσοντοσηνεμα..Εχω να παω ομως αρκετα χρονια..Καποια στιγμη σταματισα οταν μεσα αρχισαω να πλακονουν πολυ αλοδαποι,διθεν 'υπηρετες" και η φαση να γινεται πολυ εμπορικη..Τοτε πηγαιναμε να δουμε καμια τσοντα ,και να μπαλαμουτιαστουμε με καμια αδελφη ψυχη..Προσωπικα εκει μεσα ηταν που ενα αγορι μου εκανε μια απ τις καλητερες πιπες της ζωης μου διαρκιας τριαντα λεπτων τουλαχιστον..καλη του ωρα του μωρου μου!:ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Αλλες φορες παλι ενοιωθα υπεροχα οταν μου την επεφταν συνηθως μεγαλητεροι μου και τους αρεσε να μου παιζουν το σκληρο εργαλιο..Καπου εκει τους αρχιζα και γω στα χαδακια μεχρι να ερθει το αμοιβεο τελειομα..Αλλα ηταν αλλες εποχες..Ως και ζευγαρι ειχα πετυχει εκει στον εξωστι ,με την κυρια να μυναρει τρια τεσσερα αγορια νουμεραδα!..Αργοτερα μαλιστα την εν λογο κυρια την πετυχα σε καποιο καφε της ομονοιας να καβλαντιζει αμερημνα με τις φιλες της μες την τρελη χαρα!ΜατάκιΜατάκιΑλλα το ξαναλεω ηταν αλλες εποχες..Τωρα η ομονια στα περιξ εχει αγριεψει και ουτε απο εξω δεν περναω πια..Ισως να εχει καποιο ενδιαφερον αλλα επιφιλασωμαι...ΜαλακίαΜαλακίαΓαμήσουΓαμήσουΓλώσσαΓλώσσα
makis254
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
436
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Nemo34, kendavros, gfn1985 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2020
Ως πολύ παλιός θαμώνας του σινεμά το κόβω για αστικό μύθο αυτό με την κυρία με τα 4 αγόρια στον δροσερό εξώστη. Φυσικά δεν ήμουν συνέχεια μέσα. Αυτό που θυμάμαι μερικές φορές έμπαιναν ζευγάρια τουρίστες μέσα. Κάθονταν μέσα κανά τέταρτο και όπου φύγει φύγει. Εποχή του φιλμ ακόμα και όχι του προτζέκτορα.
12 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε αληθεια ειναι αυτο ,δεν ειναι απ τη φαντασια μου....μιλαμε για εποχες 2004 ,2005 ,το πολυ.Εντοπισα το ζευγαρι να ανεβενει..πηγα και εκατσα μια σειρα μπροστα τους..Στο 20 λεπτο ξεκινησε η φαση..Αυτη αρχισε να παιζι με τα αγορια που ειχαν μαζευτη διπλα της..Ο συνοδος της δεν συμετυχε καθολου..και γω δεν πιστευα στα ματια μου..ξεκινησε με το διπλανο της ..αυτο το ιδα καλα ..και ακριβως απο πανω της ηταν αλλοι δυο σιγουρα που συμετιχαν..μια φαση που κρατησε γυρω στο 20 λεπτο..Καποια στιγμη σηκωθικαν και εφυγαν βιαστικα..ΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημα
14 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο Κοσμοπολίτ όλα γίνονται οπότε γιατί να είναι ψέματα. Λογικά η φάση θα έγινε στις σειρές με τα καθίσματα από κάτω από εκεί που ήταν η μηχανή προβολής πριν βάλουν τους βιντεοπροβολής και όχι στις σειρές αριστερά δεξιά που είναι οι θέσεις τρεις τρεις.
review reaction 2 makis254
14 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι ναι καλα θυμασε..Τι μου θυμιζεις και μενα...Εχω να πατησω εκει απ το 2011 αν μπορω να θυμηθω καλα..Στραβωσα απο τοτε που σε πλησιαζαν και σου ζητουσαν λεφτα για να στον παιξουν η να σου παρουν μια πιπα..Αυτο παρακμασε ,και μης αρκετα μεγαλη πια ,που ξερουμε καλα τι θελουμε..Παρ ολα αυτα τους σεβωμε αυτους τους χωρους ως ναους του σεξ που εστω και ετσι μπορεις να εκφρασεις καταπιεσμενες σεξουαλικα πλευρες του εαυτου σου..Χμμμ;Μια στροφη ομως στην ποιοτητα θα την προτημουσα,απ το να μαθενα οτι καποια μερα εκλεισε κι αυτο..ΓαμήσουΚαπέλοΚαπέλο
15 Ιουνίου, 2020
μαλλον εγω σου ειχα παρει αυτην την ομορφη πιπα καυλα μου!
K
kendavros
review reaction 2 makis254
17 Ιουλίου, 2020
Το κοσμοπολίτ όπως το λες εκεί γύρω στο 2004/5/6 άρχισε να δέχεται τα πρώτα μεγάλα κύματα αλλοδαπών που είχε ως αποτέλεσμα την αποχώρηση πολλών αθηναίων και μη , τα ίδια έγιναν και στο Σταρ την ίδια περίοδο .

Στους χώρους αυτούς , ενίοτε αναπαυόταν η καταπίεση , εύρισκε διεξόδους ψηλαφώντας ανάμεσα σε βογγητά , παρέες και γενικά στιγμές που καμιά φορά γίνονταν και γνωριμίες .

Τώρα ζούμε την επέλαση του τάμπλετ…νοσταλγώντας την περισσότερο ανθρώπινη "παρακμή" των εν λόγω χώρων…
review reaction 2 makis254
01 Φεβρουαρίου, 2021
παιδια εχω πετυχει κι' εγω ζευγαρι, στο silver star, στην Κλεισθενους.
μια τυπισα καυλα ξανθια ρωσιδα, μαζευτηκαμε 4-5 ατομα, με αφησε να την χαυδεψω, ενας αλλος την εγλυψε, και πηρε πιπα μονο απο τον δικο της.
Υπεροχη φαση, δεν προλαβα να χυσω. Αλλη μια φορα στο ΑΤ μια πιτσιρικα μονη της (απιστευτο μου φενοταν) την πετυχα την ωρα που εφευγε και βγηκα εξω και πηρα το τηλ. της. Κανονισαμε Σαββατο μεσημερι, και ηρθε, κλειστηκαμε σε μια καμπινα και εχυσα το μωρο στα βυζακια, δεν εχω κανενα απολυτος λογω να πω ψεματα
29 Σεπτεμβρίου, 2021
ακριβως ετσι!!!! κι εγω εχω παρει αξεχαστες πιπες σε κυριους εκει μεσα, και στο Σταρ και στο Αβερωφ!
K
kendavros
review reaction 2 makis254
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8