Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 216901
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Ηταν μεσημερι κοντα στις 2.30 αφου πηγα 2 βολτες γυρω γυρω για να τσεκαρω κινηση(δεν σε βλεπουν εκτος απο τα παιδια του καφε διπλα που ψαχνονται) και πληρωσα το 10 αρικο και μπηκα.με το που μπαινω στον αυτοματο πωλητη καθοντουσαν 2 πουστρες ασιατισσες που μου εκαναν νοηματα ειδικα ο ενας να μου τον παιξει κτλ τον εστειλα και ανεβαινω επανω.απο πισω μου αυτος γυριζω του λεω δεν θελω ρε το καταλαβες?αυτος επεμενε του λεω η φευγεις τωρα η σου σπαω τα μουτρα και του δειχνω τις μπουνιες μου και ετσι εφυγε.μετα ειδα εναν γερο που πηγαινε σε καμπινα με αυτον και κλειδωθηκαν.μπαινω σε μια καμπινα αφηνω ανοιχτη την πορτα ελαχιστα και αραζω.ενα αγορι κοντα στα 30 με επαιρνε ματι του ανοιγω την πορτα τελειως με το καυλι εξω και ανοιξε η καρδια του μολις ειδε το καυλι μου λεει οτι ειναι παθητικος και του τον δινω στο στομα για μια πολυ ωραια πιπα,μου λεει θες να δεις τι κωλαρα εχω του λεω δειξε μου και ειχε οντως ωραιο πατο χωρις τριχες και τον γαμησα λιγη ωρα φτανει η ωρα να χυσω βγαζω καποτα του λεω κοιτα μην αφησεις σταγονα εξω και αυτο εκανε(τα εφτυσε).αφου μου ειπε αν θελω να αραξουμε κ αλλο κ του ειπα οχι μου ειπε οτι θα βολταρει να βρει αλλον πουτσο κ εφυγε.2 τελειωμενοι μεσηλικες με ανοιχτες πορτες αλλοι μεσηλικες τσαμπουκαδες απλωναν χερι με τη μια εφαγαν ακυρο.και να σου και ενας μικρουλης με σηκωμενο μαλλι και κουνηστος γυριζε γυρω γυρω,μπαινω σε ενα γκλορυχωλ και τον βαζω μεσα παιρναει ο πιτσιρικος διπλα και τον αρπαζει κατι μου λεει που δεν ακουσα και φευγει τον συναντω μετα και το παιζε τρελα του δινω ενα σκαμπιλι στον κωλο και φευγω.εκατσα συνολικα κανα 3 ωρο οι μπαγκλατεζοι ακομη εκει διπλα στην εισοδο.πηγα αλλες 2 φορες με το πρωτο 10αρι που εδωσα αφου το μαγαζι με γουσταρε.καθαροι χωροι σε σχεση με ομονοια που βρωμανε κατουρο,μονο καμπινες και μονο αντρες εννοειται.βραδυ δεν πηγα αφου μαζευει κοσμο απ εξω αρκετο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2019
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
26
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 scork

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού