Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 119337
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
1.0
Ποιότητα προβολής
 
1.0
Επισκεψη κατα τις 21:00.Είχε λίγο κοσμο μέσα και στο ισόγειο επαιζε ταινία με τραβεστι.Ηλικίες 4-5 άτομα άνω των 60.Ανεβαινωντας τη σκαλα υπαρχει σκοταδι αρκετο και στο βαθος επαιζε guy ταινια.Εκει δεξια της οθονης υπαρχει και gloryhole οχι κλειστο αλλα σε σχημα Η.Στους καναπεδες ηταν 3-4 ατομα γυρω στα 55+ και δυο πιτσιρικαδες πιθανον αφρικανοι λογω χρωματος.Εκατσα λιγο στον καναπε να κανω ενα τσιγαρο και να κοψω κινηση.Σηκωθηκαν κανα δυο παππουδες και πηγαν στο gloryhole αλλα δεν υπηρξε ανταποκριση και ξαναβγηκαν.Μετά απο λίγο πάω πρός τα εκεί για να βλέπω την τσόντα στο κάτω όροφο μιας και εχεις απο ψηλά οπτικη επαφή, και εκει πού χαζευω την ταινία νοιωθω κάτι να με ακουμπάει στο ποδι.Κοιταω και βλέπω ενα μαύρο παλαμάρι να έχει βγεί απο την τρύπα του gloryhole.Το πιάνω και αρχίζω να το χαιδευω και ξαφνικά νοιωθω ένα χερι να μου χαϊδεύει τον κολο.Πριν προλαβω να καταλάβω τι συμβαίνει βρισκομαι να έχω και στο άλλο χερι εναν χοντρό τριχωτό πουτσο και να τον μαλαζω και αυτόν και ξαφνου ενα χέρι με γονάτισε και τον πήρα στο στόμα.Έτσι για την ιστορία ο παππούς απο όσο προλαβα να δω είχε να κάνει μπάνιο πανω απο 6 μήνες.Πολύ βρώμα ρε παιδι μου.Τεσπα..... δινω ενα προφυλακτικό μέσα στη τρύπα για τον άλλον μέσα, και παίζω διπλό πια μέσα στο στόμα μου.Σε λιγα λεπτά ο παππους τελείωσε στο λαρύγγι μου πολύ πραμα ο ατιμος δεν προλαβα να τραβηχτω ενω ο άλλος μέσα απο την τρυπα μου τα έδωσε στο προσωπο.Ηταν η πρωτη φορά σε κάτι τέτοιο το οποίο το έβλεπα μονο στις τσοντες.Μπορω να πω οτι μου άρεσε η όλη φαση και θα ξαναπαω σίγουρα στο εν λόγω σινεμά
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, vetranios, foystitsa και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 20 Δεκεμβρίου, 2017) 19 Δεκεμβρίου, 2017
Τύπε αφού δεν σπατουλάρισες με τη γλώσσα σου την κωλοτρυπίδα του άπλυτου παππού που είχε να πλυθεί έξι μήνες η επίσκεψη στο Αθηναϊκό δεν είχε και τόσο νόημα!
Ναι!Ναι!
30 Δεκεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xaxaxxax!!!!!!!Ναι!
K
kendavros
12 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ζηλευωωωω....πολυ ομωςΜεγάλο χαμόγελο
25 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και γωωωω.....ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
25 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι και όλες "τελειωμένες" ψωλούδες άντρα μου...ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Σιγά σιγά θα μάθει η καημένη
24 Μαΐου, 2019
Πάντως οι παππούδες είναι άντρες παλιάς κοπής και το λέει η καρδιά τους!
21 Αυγούστου, 2021
katia-rita

Καλησπέρα, αλήθεια τι ζηλεύεις τι μπόχα του γέρου ή το τριχωτό?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7