Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Δευτερη επισκεψη στο ολυμπικ
Απογευματακι Σαββατου,ωραια μερα...λεω,παμε κι ενα Σαββατο να δουμε τι παιζει....Μπαινω,πληρωνω και εισερχομαι στην αιθουσα...Αυτο το σοκ δεν θα το ξεπερασω ποτε με το που μπαινεις...τυφλωνεσαι κανονικα!!..Τεσπα...ψαχνω με τα χερια ενα καθισμα με τον φοβο μην κατσω αλλου και οχι σε καθισμα...και αραζω...Μετα απο λιγο που ξαναβρηκα το φως μου,παρατηρησα οτι ειχε καμια 10αρια ατομα..Πολυ λιγα για τετοια μερα...Εκανα και μια τσαρκα στις τουαλετες...τπτ κι εκει....Εκατσα κανα μισαωρο τουλαχιστον...κατεβασα και τη φορμα και τον πεταξα εξω μπας και μιλησει κανενας...ΤΙΠΟΤΑ....δεν μιλαγε κανενας σε κανεναν...περασαν κανα δυο απο διπλα μου αλλα χωρις να μου πουνε κατι...Παλι καλα που πετυχα σπουδαια τσοντα made in Private και τον επαιξα Μαλακία κι εφυγε λιγο η καυλα...
Γενικα ειναι κοσμος που δεν ενοχλει..Οχι σαν αλλα σινεμα που σου ζαλιζουν τ αρχιδια...Εκατσα λιγο,οκ αλλα και σε αυτο το χρονο θα μπορουσε κατι να κατσει..την προηγουμενη φορα στο 5λεπτο εδωσα πιπα...Αφου καποια στιγμη σκεφτηκα να σηκωθω ορθιος και να φωναξω ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΠΑ!!ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ?....αλλα δεν το εχω αυτο το θαρρος...Ο χωρος παντως ηταν καθαρος...στις τουαλετες επλενες τα χερια σου αν προηγουμενος ειχες βαλει τη μπλουζα σου στη μυτη για να μην μυριζεις τη μποχα...Η ταινια παντως σουπερ και η προβολη πολυ καλη...
Θα ξαναπαω εννοειται γιατι ειναι και διπλα στο σπιτι και παω με τα ποδια...Ελπιζω next time να με χυσει κανενας κι εμενα στη μαπα που θελω... ..
Αυτα..τα ξαναλεμε boys...ΦΙλια!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Vas VVV, gfn1985

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού