Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Καλησπερα σε ολη την παρεα..
Φρεσκια επισκεψη,πριν απο λιγες ωρες...Το σινεμα αυτο ειναι παρα πολυ κοντα στο σπιτι μου,5 λεπτα με τα ποδια,αλλα οι κακες κριτικες με ειχαν κρατησει μακρυα...Τελικα πηρα την αποφαση να παω μια βολτα να δω τι παιζει...Στην περιοχη τα πρωινα εχει πολυ κοσμο επειδη ειναι τα δικαστηρια διπλα,οποτε θελει αρκετο θαρρος..Εγω πηγα 9 το βραδυ,Τεταρτη και δεν κυκλοφορουσε ψυχη!Εχει ενα μπαρακι λιγο πριν αλλα δεν προβληματιζει..
Πληρωνω τα 5 ευρω και μπαινω στην αιθουσα...Μακροστενη,με καθαρη ατμοσφαιρα γαι χωρο που καπνιζουν ολοι,σκοταδι βαθυ...θελει λιγη ωρα να συνιθησει το ματι..Με το που μπηκα,αναταραχη..Σηκωθηκαν ορθιοι 3-4,μπηκε μεσα και ενας τυπος που καθοταν εξω με τον παππου στα εισιτηρια..παω και καθομαι κι εγω καπου στη μεση..Η αληθεια ειναι οτι δεν ηταν και τιγκα!!Ειχε ομως καμια δεκαρια ατομα και οχι ολοι παππουδες..μισοι μισοι.....Η ποιοτητα προβολης δεν ειναι και η καλυτερη αλλα οχι και τοσο χαλια στα ορια του ασπρομαυρου οπως περιγραφεται παρακατω..Ισως να εχουν αλλαξει προτζεκτορα γιατι στο σημειο που ειχε αυτον που επαιζε νομιζω ειδα αλλον εναν διπλα...Η ταινια κλασσικη,μια χαρα..γνωστες φατσες πρωταγωνιστων...Δεν περασαν 3 λεπτα αφοτου εκατσα,ηρθε διπλα μου ενας τυπακος,λιγο μεγαλυτερος φαινοταν απο εμενα,εγω 37,καλοβαλμενος,καθαρος..''Καλησπερα'' μου λεει..καλησπερα του απανταω...Μου κατεβαζει τη φορμα αμεσως και πεφτει στα γονατα..Ομολογω οτι πηγα να κανω πιπα εγω αλλα ειχα πολλες καυλες για να δωσω κιολας...Ο τυπος εκανε τελεια πιπα..Οση ωρα εργαζοταν ειχαν ερθει 2-3 ατομα διπλα και χαζευαν χωρις να ενοχλησουν...τελειωμα στο στομα του και γεια σας γιατι ειχε και C.L σε λιγο...
Σε γενικες γραμμες λοιπον,εντυπωσεις συμπαθητικες...Θα ξαναπαω σιγουρα να ριξω μια ματια,στις τουαλετες πχ που οπως λεει ενας φιλος εχουν φτιαξει κι εχουν βαλει και μια tv δεν κατεβηκα καθολου...next time....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2014
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού