Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175526
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Γενική Εντύπωση
 
4.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
2.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
πριν απο λιγο γυρισα απο το συγκεκριμενο...

λοιπον σε σχεση με το ατραξ σε αυτο γινοτανε χαμος σχεδον γεματο..

ο ποιο νεος εκει μεσα ειχε χοληστερινη!!!!

ανδρο παππουδων,μονο εγω(26) και αλλοι 2 ειμασταν στην ηλικι αυτη και γυρω

με το που μπηκα 4,5 ευρω

2 ηρθανε απο πισω μου,το μισο σινεμα με κοιτουσε(παππουδες ολοι,μεχρι και ατομο με μπαστουνι ειδα 70+ απορω πως του σηκωνεται)καθησα πισω πισω καθησαν 3 παππουδες κατ ευθειαν στα διπλανα...την βγαλανε ολοι,ο ενας μου πηρες τα χερια και την εβαλε στην ψωλη του...τελος παντων
μια μαλακια ολο και ολο εκανα εκει γιατι πηγα και στις τουαλετες και ητανε χαλια....

γενικα πολυ μαπα το σκηνικο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2012
john255
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
311
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 efi80

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2012
καλα ρε φιλε σου πηρε ο παππους τα χερια και στα βαλε στην ψωλη και εσυ τι εκανες? εκατσες και του την επαιζες ? τι να πω ρε φιλε .. συγχαρητηρια .. μου αρεσει που βγαινεις και το αναφερεις κιολας σαν παρελειπομενο ..Χμμμ;
03 Ιουλίου, 2012
τι "τέλος πάντων"? πλάκα μας κάνεις? του την έπαιξες κιόλας του πορνοπαππού??Money Mouth
04 Ιουλίου, 2012
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04 Ιουλίου, 2012
Να σου δώσω μια συμβουλή όχι παριστάνοντάς σου τον μέντορα αλλά το να πηγαίνεις στα 26 σε πορνοσινεμά είναι bad news.Χμμμ;
Πάιξε μπαλίτσα με μουνί και άσε τους μπαρμπάδες...Θυμός
04 Ιουλίου, 2012
ο π ι ο υ ηρθε ο πιουυυυυυυυυυυυυ , αυτος θα καθαρισει για ολους. . . . .χαχαχ!!!!!καλα ρε παλουκαρι και συ την επεζες του παππου, αντι να το παιξεις ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ και το παππουδι καννελη &δουρου μαζι???????απαραδεκτο για πρακτορεςςςςςς. . . ..
04 Ιουλίου, 2012
Αφήστε ρε το παιδι να απολαυσει πεος γηραιο να χαρει και ο παππού-στης. Το φαγατε ολοι!

Ευγε νέε μου! Μαζι σου! Εισαι θεος και μας τρελαινεις!!!
09 Ιουλίου, 2012
ελα ελα ολοι οι φωστηρες πεσανε με τα μουτρα...με τον 25χρονο την βρηκαμε,λισμονησα να το αναφερω..πωωωω τι ειστε εσεις ρε κουμαντο στα βρακια τα δικα σας πρωταΘυμός
23 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα!!! Πολυ καλο!!!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8