Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 47 10
Hot
Cinema 217266
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
10.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
πηγα σημερα για πρωτη φορα στην εισοδο ενα ευδιαθετο παληκαρι μου εξηγησε για τον χωρο και για τις τιμες, κατοπιν αφησα τα πραγματα μου σε μια θυριδα και μπηκα μεσα. Εκανα μια ανιχνευτικη βολτα δεν ειχε πολυ κοσμο μαλιστα σε μια καμπινα κοντα στις σκαλες για τον πανω οροφο ενας τυπος τον επαιζε με ανοικτη την πορτα , οταν κοντοσταθηκα εξω απο την καμπινα του με ρωτησε αν με ενοχλει που τον παιζει δημοσια και του ειπα οχι. Στην συνεχεια επειδη δεν ειδα και κανενα αλλο μπηκα σε μια καμπινα να δω καμμια ταινια ομολογουμεως δεν ηξερα τι να πρωτοδιαλεξω απιστευτη ποικιλια. Μετα κανενα μισαωρο και οταν πια ειχα βαρεθει και ειχα αποφασισει να φυγω βγαινοντας απο την καμπινα πετυχα ενα πιτσιρικα 25 ετων που μου ειπε αν γουσταρω παρεα του ειπα οκ και κλειστηκαμε στην καμπινα. του εξηγησα βεβαια οτι ειμαι ενεργητικος και δεν παιζω αλλο ρολο και αυτος αλλο που δεν ηθελε .... καθισαμε μαζι περιπου δυο ωρες και του εριξα 2 μανικια μιλαμε απο τις καλυτερες πιπες που μου εχουν κανει ..... ανταλλαξαμε τηλεφωνα και χωρισαμε μπορω να πω οτι ηταν μια καταπληκτικη εμπειρια και θα ξαναπαω συντομα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2012
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
20
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού