Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 653630
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Εχω πάρει από το γραφείο κάποιες κοπέλες. Μέχρι πριν 2 μήνες ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος. Τυπικοί, άμεσοι, γρήγορη εξυπηρέτηση, όλα καλά. Τον τελευταίο έναν μήνα όμως τα πράγματα έχουν λιγάκι αλλάξει . Συνεχείς ακυρώσεις λίγο πριν το ραντεβού καθε φορα. Το περίεργο είναι ότι τα ραντεβού αυτά κλείνονται την ίδια μέρα, όχι δηλαδή πριν 1-2 μέρες, να πεις ότι όντως κάτι μπορει να άλλαξε μέσα σε τόσο χρόνο. Εντάξει το να γίνει μια φορά είναι δεκτό και ανθρώπινο, δεν είμαστε τίποτα παράλογοι άνθρωποι. Στην ίδια κοινωνία ζούμε . Αλλά όταν κάτι γίνεται σχεδον επι καθημερινής βάσεως, τότε για μένα παύει να είναι τυχαίο. Το που οφείλεται αυτό, δεν το ξέρω, απλές υποθέσεις μπορώ να κάνω. Είτε θέμα οργάνωσης και διαχείρισης των ραντεβού, είτε θέμα συνέπειας από τις κοπέλες, είτε είμαι απλά άτυχος(λίγο δύσκολο κάθε φορα το τελευταίο). Με άλλα γραφεία τέτοιο θέμα δεν έχει υπάρξει κυριολεκτικά ούτε μια φορά και τα ραντεβού έχουν κλειστεί και 1-2 μέρες πριν μάλιστα . Την τελευταία φορά μπερδέψανε και την διάρκεια του ραντεβού . Όλα αυτά φυσικά έχουν μειώσει την εμπιστοσύνη μου στο γραφείο και πλέον όταν πάρω θα ζητώ επιβεβαίωση 1 και 2 φορές πριν πάρω δωμάτιο. Καλύτερα έτσι μέχρι να ανακτηθεί η εμπιστοσύνη μου. Οι φωτογραφίες σε σχέση με αυτό που θα δεις είναι αρκετά κοντά στις περισσότερες κοπέλες, καλύπτοντας μερικά χαρακτηριστικά όταν χρειάζεται. Στα ραντεβού τηρείται ο χρόνος που έχει συμφωνηθεί και τα κορίτσια δείχνουν ευχαριστημένα από την σχέση τους με το γραφείο. Πιστεύω την επόμενη φορά να είμαι πιο τυχερός και αυτά που συμφωνούμε στην αρχή με χαρά και ευγένεια στα μηνύματα, να τα δω επιτέλους και στην πράξη…
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
ypotaktikos97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.912
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Rensten, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2023
Ένα από τα χειρότερα μαγαζιά , δεν αναγνωρίζουν ποτέ το λάθος τους , οι γυναίκες δεν έχουν σχέση με της φωτογραφίες που ανεβάζουν και οι τηλεφωνήτριες είναι όταν το πράγμα στραβώσει εντελώς αναγωγές . Πέραν από 4-5 δοκιμασμένες γκόμενες που έχουν δεν ασχολούμαι άλλο. Σε αντίθεση ο ανταγωνιστής τους και προσφέρει ποιότητα αλλά και ευγένεια
17 Απριλίου, 2023
έχει άψογα κορίτσια γενικά (Amanda Dida Diva Εμμανουέλα Μαγια κλπ) αλλα ώρες ώρες έχει κάτι σκαμπανεβασματα
review reaction 1 ypotaktikos97
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2