Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γραφεία CG 77979
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Με αφορμή τα σχόλια μέλους του bou ότι κόλλησε γονόρροια από κοπέλα του γραφείου σας, την Melisa, επιτρέψτε μου να πω μερικά πράγματα. Αρχικά να διευκρινήσω ότι ακόμα δεν έχει τύχει να πάρω κοπέλα από εσάς και η βαθμολογία που βάζω για εσάς δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα απλά συμπληρώθηκε για το προαπαιτούμενο τυπικό της φόρμας κριτικής, ελπίζω όμως να αφήνετε πολύ καλή εντύπωση γιατί εξυπηρετεί και εσάς και εμάς σαν πελάτες. Σας τιμά εξαιρετικά το γεγονός ότι απαντάτε δημόσια στο σχόλιο - κριτική του "παθόντος" μέλους με ή χωρίς εισαγωγικά. Ενδεχομένως να λέει την αλήθεια, ενδεχομένως και όχι. Υπάρχουν και κάποιες επικίνδυνες γκρίζες ζώνες σε αυτά που δηλώνει όπως πχ το αναξιόπιστο ότι μπορείς να κολλήσεις βλεννόρροια από τα πόμολα!!! Μου θυμίζει παλιές εποχές που πολλοί πίστευαν ότι η σύφιλη κολλά ακόμα και από την λεκάνη της τουαλέτας για να δικαιολογήσουν τις δικές τους "αμαρτίες"! Σημασία έχει ότι ευτυχώς υπάρχει θεραπεία, συνήθως αποτελεσματική αν και η πρόληψη είναι πάντα η καλύτερη θεραπεία όπως ισχύει για όλα τα νοσήματα. Από την άλλη εσείς πώς είστε τόσο σίγουροι ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν είχε; αυτό ισχύει τόσο για οποιαδήποτε κοπέλα του δικού σας γραφείου όσο και των υπόλοιπων γραφείων. Κακά τα ψέματα όλοι γνωρίζουμε ότι κυκλοφορούν fake πιστοποιητικά υγείας και εμβολιασμών (με αποκορύφωμα τον εμβολιασμό για covid) έναντι ανάλογης αμοιβής είτε σε γνώση σας είτε όχι. Ακόμη χειρότερα οι περισσότερες κοπέλες πάντα παρουσιάζουν το πρόσχημα ότι δεν το έχουν μαζί τους (όπως θα έπρεπε) - ενώ το διαβατήριο πάντα το έχουν και καλά κάνουν - ή πριν λίγες ώρες το έχασαν (!). Επίσης συχνά πολλές κοπέλες απευθύνονται εδώ στην Ελλάδα από λάθος πληροφόρηση σε ανεπαρκείς και παροπλισμένους "επιστήμονες υγείας" που ενώ τους φανερώνουν την ιδιότητα τους (ιερόδουλες) αυτοί πέρα βρέχει στο να τις υποβάλλουν σε σωστό και ολοκληρωμένο έλεγχο για σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα!!! Για το συγκεκριμένο περιστατικό πιστεύω ότι το σωστό θα ήταν ο "παθών" να είχε ενημερώσει πρώτα και οπωσδήποτε εσάς απευθείας και με προσωπικά μηνύματα τα μέλη του bou που είχαν αποδεδειγμένα σχέση μαζί της (αυτούς που είχαν ανεβάσει κριτικές). Επειδή η κοπέλα δεν ήταν πια εδώ όταν δημοσιεύτηκε η ανάρτηση του για να έχει την δυνατότητα ίσως κάποιας παρέμβασης - κατάθεσης από μεριά της, το θεωρώ τουλάχιστον ατόπημα για τον τρόπο που διάλεξε ο συγκεκριμένος. Ομοίως και εσείς και όλα τα πρακτορεία συνοδών οφείλετε να είστε επαγγελματίες και αυστηροί σε ότι έχει να κάνει με τις συμπεριφορές και την υγεία τόσο των κοριτσιών όσο και των πελατών, καθώς και με αξιοπρεπείς χώρους υπηρεσιών τόσο σε επίπεδο περιοχής (μακριά από παρακμιακές πρεζονο -γειτονιές) όσο και ποιότητας ξενοδοχείων. Θα εξακολουθήσετε να βγάζετε εύκολο και μαύρο χρήμα αλλά προσφέροντας τουλάχιστον υπηρεσίες ποιότητας και όχι τύπου Φυλής! Ελπίζω να μην χρειαστεί να επανέλθω με περισσότερες λεπτομέρειες. Ξανατονίζω ότι αφορά όλα τα γραφεία συνοδών γιατί ανάλογα περιστατικά έχουν συμβεί σε όλα μα σε όλα, βλέπετε πρόσφατη περίπτωση Dasha7 από το Glamour (https://www.bourdela.com/call-girls/discussions/review/?id=96666), όπου ακόμα και αν η κοπέλα είχε απόλυτα δίκιο θα έπρεπε να φύγει αμέσως από τον συγκεκριμένο πελάτη και όχι να κοιτάξει να βγάλει κάποια χρήματα παραπάνω...
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ακριβείς
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.246
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ButtLicker, Bartender 74, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2022
Καλησπέρα κύριε/α. Μια λεπτομέρεια για τη κριτική σας. Γράφετε πως αναφέρω ότι "η βλενορροια κολλαει από πόμολα ". Θα πρέπει να καταλάβατε λάθος σε αυτό που έγραψα σε αλλο σχολιο Γνωρίζω πως η βλενορροια κολαει μόνο με σεξουαλικη επαφή ή/και με στοματικό ή από γέννα. Τα πόμολα και τις πετσέτες κτλ τα είχα αναφέρει για αλλου είδους αφροδισιακά νοσήματα που είναι επικίνδυνα για τον άνθρωπο και κολλάνε με πιο εύκολους τρόπους (πχ κονδυλώματα). Έχω αρκετές γνώσεις πάνω σε αυτά γι αυτό και ήμουν κατηγορηματικος για το πως κόλλησα. Αν υπήρχε περίπτωση να κολούσα από πόμολα ή πετσέτα δε θα έμπαινα στον κόπο να γράψω . Όσο για τον τρόπο που έστειλα το μήνυμα από τη μία σεβαστή η άποψη σας από την άλλη όμως αυτό που κάνω δημόσια μπορεί να προστατέψει πολλούς όπως ΚΑΙ τη Μελίσσα. Ακόμα και να κάνω λάθος (που δυστυχώς δε το πιστεύω) καλό είναι να ενημερώσει κάποιος τη κοπέλα πως πρέπει να επικοινωνήσει με γιατρό και κάνει εξετάσεις ΑΜΕΣΑ γιατί μπορεί να είναι ασυμπτωτική και να είναι φορέας χωρίς να το ξερει . Ο γιατρός θα τη κατευθύνει με τη σωστή πληροφόρηση. Φιλικά . Καλό βράδυ.
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
21 Δεκεμβρίου, 2022
Το θέμα είναι απλό, αν κόλλησε και κάποιος άλλος να το πει. Αν κόλλησε μόνο αυτός είναι περίεργο.
review reaction 1 hornyasfuck, VipAthensGirls
22 Δεκεμβρίου, 2022
@fireryder - πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου και για το περιστατικό και για το χάλι των "γραφείων". Να προσθέσω μόνο ότι μην περιμένεις από τα χλεμπουρογραφεία συνοδών ότι θα αλλάξουν νοοτροπία. Δεν σου έκανε εντύπωση ότι το συγκεκριμένο γραφείο περισσότερο επέμενε να διαφημίσει την σύντομη επάνοδο της Melissas και λιγότερο να ασχοληθεί σοβαρά με το θέμα που προέκυψε... αφού τα πιστοποιητικά οι ίδιοι τα πλαστογραφούν σε συνεργασία με ορισμένους δερματολόγους και γυναικολόγους Γ' εθνικής! άσε που τα περισσότερα από αυτά ούτε καν πλαστά πιστοποιητικά δεν έχουν για το εμπόρευμα τους γιατί είναι ακριβό το Α4 χαρτί! Χεχε! Επίσης, και αυτό είναι το τραγικότερο της ιστορίας, όσο "ξύπνιες" είναι αυτές οι γκόμενές να τα οικονομήσουν, άλλο τόσο ηλίθιες είναι στο να προσέχουν την υγεία τους σωματική και ψυχική! Προσωπικά ελάχιστες οι εξαιρέσεις που γνωρίζω, δυστυχώς!
review reaction 1 review reaction 2 Bartender 74, Arhs777, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
22 Δεκεμβρίου, 2022
Καλημέρα σας και ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική το σχόλιο είναι δεκτά από όλους απλά ενημερώσω ξανά το φιλτατο μέλος που κόλλησε ότι η κοπέλα είναι υγιέστατη οπότε δεν κόλλησε από εκείνη σαφώς και θα τηρούνται πάντα οι όροι υγιεινής για όλους αλλά και για τις κοπέλες γιατί υπάρχουνε πολλοί κυριοι οι οποίοι δεν δέχονται το προφυλακτικό κάτι το οποίο είναι αυστηρώς απαραίτητο και δεν το καταλαβαίνουν εκεί λοιπόν δεν είδα κάποιο Σχολιο από κάποιον είναι κάτι όμως που γίνεται πάρα πολύ συχνά να το ζητάνε και να ακυρώνονται ραντεβού γι αυτό το λόγο !
Τηρούμε πάντα τα μέτρα προστασίας υγιεινής γιατί νομίζω ότι κανέναν δε συμφέρει το αντίθετο!
Η κοπελα είναι υγιέστατη και θα ξαναγυρίσει τον Ιανουάριο είναι κρίμα να λέμε τέτοια πράγματα για το κορίτσι
Ευχαριστούμε πολύ όλα τα σχολεία είναι δεκτό απλά καταλαβαίνετε ότι κι εμείς προσπαθούμε να διατηρήσουμε την αλήθεια μπροστά
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
05 Ιανουαρίου, 2023
Συνεχίζετε και ψευδείς δηλώσεις και 2 ψεύτικες/βαλτές κριτικές! Λοιπόν αφού είναι δεκτά τα σχόλια, ‘Θέλετε την αλήθεια μπροστά’ (δεν ισχύει αυτό όπως αποδείχθηκε) και δεν απαντήσατε σε καμία ερώτηση που σας έκανα εδώ και καιρό θα σας κάνω αυτές τις παρακάτω ερωτήσεις .

(Αρχικά για όποιον το διαβάζει αυτό πρώτη φορά, στη κριτική μου ‘ΤΟΠ’ γράφω μία εξαιρετική κριτική για το γραφείο και τη κοπέλα και μετά από κάποιο καιρό κολλάω γονόρροια και το δηλώνω στα σχόλια. Ο λόγος που ήμουν απολύτως βεβαίως πως κόλλησα από τη κοπέλα είναι γιατί εδώ και 2+ μήνες δεν έχω σεξουαλική επαφή με κανέναν και η γονόρροια μεταδίδεται μόνο με σεξουαλικές πράξεις όπως με ενημέρωσε ο γιατρός.

Μέσα στα σχόλια φαίνεται ξεκάθαρα και οι δηλώσεις μου με υπερναλαυτικό τρόπο γιατί πιστεύω πως είναι η κοπέλα και η αντιεπαγγελματική, σπασμωδική άποψη του γραφείου.

Να ενημερώσω πως σε αυτές τις ερωτήσεις που θα σας κάνω οφείλετε να μου απαντήσετε γιατί ήμουν πελάτης σας όχι μόνο για τη Μελίσσα αλλά και για άλλες κοπέλες και σας έχω αφήσει αρκετά λεφτά. Σε καμία δήλωσή μου δεν σας είχα κατηγορήσει ή τη κοπέλα πως το κάνατε ή πως φταίτε αλλά με τόσα ψέμματα που είπατε ώρα να πέφτουν οι μάσκες.

Οπότε VipAthensGirls απαντήστε μου στις παρακάτω ερωτήσεις:

1. Πως ακριβώς εξακριβώσατε ότι η Μελίσσα δεν έχει βλενόρροια γονόρροια? Όπως γράψατε σε άλλο σχόλιο έφυγε από Ελλάδα. Τη πήρατε τηλέφωνο στη Βραζιλία τη ρωτήσατε και σας είπε 'όχι δεν έχω'? Πείτε μας αναλυτικά τι κάνατε .
2. Αν όντως επικοινωνήσατε μαζί της πως γνωρίζουμε πως η απάντησή της ή τα στοιχεία που σας έδωσε είναι αληθή? Ή έδωσε τα αληθή στοιχεία και εσείς είπατε ότι σας συμφέρει?
3. Είναι υποχρεωμένη να σας δώσει τα ιατρικά της απόρρητα? Μπορεί να σας στείλει μία ΄ψευτικη’ εξέταση από μία βραζιλιάνικη κλινική?
4. Δεν υπάρχει πιθανότητα να πει ψέματα από τη στιγμή που τη συμφέρει?
5. Πως γνωρίζουμε πως είστε αξιόπιστοι και δε κάνετε όλες αυτές τις δηλώσεις για να το μπαλώσετε επειδή απλά σας συμφέρει?
6. Γιατί εγώ που έχω ένα προφίλ τόσα χρόνια στο bou και είχα γράψει τόσο θετική κριτική για το γραφείο σας και τη κοπέλα ξαφνικά να πετάω ξαφνικά τέτοιες δηλώσεις? Δεν αυτοσαμποτάρω το προφίλ μου με αυτό που κάνω? Γιατί τόσα χρόνια που είμαι μέλος δεν προκαλώ, δε γράφω στα forum και ξαφνικά κάνω τέτοιο χαμό?
7. Πως εσείς σαν γραφείο και επαγγελατίες προστατεύετε τα κορίτσια σας και τους πελάτες σας? Γράφετε για όλες τις κοπέλες πως κάνουν ελεύθερο στοματικό και χρεώνεται έξτρα το cum in mouth. Δεν αυξάνει τις πιθανότητες για τέτοια περιστατικά? Προστασία είναι αυτό και μετά είστε σίγουροι πως όλοι θα είναι 100% υγιείς?
8. Γιατί κάνετε τεστ μία φορά το μήνα (αν λέτε την αλήθεια) εξετάσεις και όχι ανά βδομάδα ή ανα δύο βδομάδες? Είδατε τι έγινε μ’εμένα.


9. Πως ένας πελάτης όπως εγώ μπορεί να σιγουρευτεί πως το κορίτσι που θα έρθει σε επαφή είναι απόλυτα υγιέστατο? Του δείχνει το χαρτί με το όνομά της και τα ιατρικά απόρρητα? Αν πάρω τώρα τηλέφωνο και ρωτήσω τι θα πείτε?

7. Δέχεστε και χρεώνετε το στοματικό. Αν ένας πελάτης που είναι μολυσμένος με ο,τιδήποτε κάνει ελεύθερο στοματικό δεν αυξάνει τις πιθανότητες να κολλήσει τη κοπέλα? Πως τη προστατεύεται αυτή και στη συνέχεια τους πελάτες της/σας?

10.. Τι πολιτική ακολουθήσατε με τη δήλωση που έκανα για το νόσημά μου? Γράψατε μόνο με σπασμωδικές αντιδράσεις πως λέω ψέμματα και τίποτα άλλο. Με ρωτήσατε πότε το κόλλησα? Με ρωτήσατε αν έχω πάει με άλλες κοπέλες από το γραφείο σας για να τις προστατέψετε και κατ επέκταση τους πελάτες σας?

11. Πήρατε κάποιον από τους πελάτες που ήρθαν σε επαφή με τη Melissa για να τους πείτε πως ‘ υπάρχει 1 στις 1000 η κοπέλα να είναι μολυσμένη’?

ΡΗΤΩΡΙΚΗ ΕΡΩΤΣΗ ήταν γιατί ξέρω και από εμένα και από άλλους φίλους που χρησιμοποίησαν το γραφείο εκείνη τη χρονική περίοδο πως δε μας πήρατε.

Δηλώσατε ποτέ επίσημα πως ‘Υπάρχει 1 στο εκατομμύριο η κοπέλα να ήρθε σε επαφή με έναν μολυσμένο. Ζητούμε συγγνώμη αν συμβαίνει αυτό. Παρακαλώ λάβετε τα μέτρα σας/κάντε εξετάσεις γιατί η βλενόρροια μπορεί να είναι ασυμπτωματική?

Αν δε κανατε ούτε αυτό γιατί να εμπιστευτούμε πως είστε αξιόπιστοι?

12. Υπάρχει πιθανότητα εσείς οι VipAthensGirls να δηλώνετε εδώ στο forum ψευδείς δηλώσεις? Πως γνωρίζουμε πως είσαι αξιόπιστοι? Ξαναρωτάω!
13. Γιατί η Μελίσσα και η κάθε Μελίσσα και το VipAthensGirls να είναι πιο αξιόπιστο από τη δική μου δήλωση? Τι κερδίζω/χάνω εγώ και τι κερδίζετε/χάνετε εσείς λέγοντας ψέματα?
14. Πόσο τυχαίο είναι πως η Μελίσσα εξαφανίστηκε από το Tour τον Δεκέμβριο? Ένας μήνας που είναι κερδοφόρος για εσάς.

15. Πόσο τυχαίο είναι πως ξαφνικά την επόμενη κιόλας μέρα εμφανίστηκε μία κριτική από το πουθενά με ένα σχετικά καινούργιο μέλος και να δηλώνει ‘Εκανα στοματικό στη Μελίσσα και μου έκανε’ ‘Μου δήλωσε πως θα φύγει αύριο για τη χώρα της’… κτλ? Τι τραγική σύμπτωση είναι αυτή που εμφανίζεται μια κριτική τώρα με τέτοιες δηλώσεις και βγάζουν αναληθή τη δική μου! Τι μεγάλες ειρωνείες ζούμε. ‘Και φεύγει από Ελλάδα αφού έχει σπουδές’ λέει ο συναγωνιστής? Και δηλώνετε εσέις πως θα έρθει τον Ιανουαριο? Δηλαδή πήγε για σπουδές τον Δεκέμβριο και ξαναγυρνάει? 1 μήνας για τέτοιο ταξίδι για σπουδές? Μας δουλεύετε VipAthensGirls?

Και η χθεσινή κριτική ΠΑΛΙ που έγινε ντόρος εμφανίστηκε από το πουθενά ΚΑΙ ΑΥΤΗ νέου μέλους με μόνο 2 κριτικές στο ιστορικό του και να λέει πάλι πως έκανε όλες τις σεξουαλικές κινήσεις και του είπε πάλι πως θα φύγει για τη χώρα της. Ακριβώς ίδια δηλαδή
Τελείως βαλτές και ψεύτικες κριτικές οι οποίες ουσιαστικά προσπαθούν απεγνωσμένα να δηλώσουν πως ‘ναι κάναμε τα πάντα με την Μελίσσα και δε πάθαμε τίποτα και δεν είναι τυχαίο που έφυγε τις επόμενες μέρες γιατί μας το είχε δηλώσει’. Μας δουλεύετε VipAthensGirls?

16. Επίσης γιατί γράφετε συνέχεια πως θα γυρίσει τον Ιανουάριο σαν τρανταχτή απόδειξη πως λέω ψέμματα? Βλενόρροια έχει όχι καρκίνο του ήπατος! Μπορεί να γιατρευτεί και να ξαναέρθει. Δεν λέει κάτι αυτό…

17. Γιατί κάτι τόσο σοβαρό και σύνηθες το παρουσιάζεται σαν κάτι αστείο? Τόσο παράλογο είναι να μεταφερθούν σεξουαλικά νοσήματα από ανθρώπους και μάλιστα από τόσο υψηλού κινδύνου? Δεν έχει ξανασυμβεί στον κόσμο αυτό?

Απαντήστε μου παρακαλώ….

Ο λόγος που έχω κάνει αυτόν τον χαμό είναι γιατί είμαι σίγουρος πως το κόλλησα. Και είμαι σίγουρος γιατί αυτό που έχω δεν είναι γρύπη να κολλήσει εύκολα αλλά κολλάει με σεξ και στοματικό και όχι με πετσέτες και τουαλέτες. Αν είχα κάτι άλλο δε θα έγραφα τίποτα γιατί δε θα μπορούσα ποτέ να είμαι σίγουρος.
Οποιοδήποτε λογικό άτομο εδώ πέρα μπορεί να βγάλει εύκολα συμπεράσματα. Αυτό το forum φτιάχτηκε για να ενημερωνόμαστε όλοι οι συναγωνιστές. Όπως έχει φανεί με όλο αυτό το πανηγύρι ο καθένας μπορεί να δηλώσει το μακρύ και το κοντό του. Εμείς πρέπει να προφυλασσόμαστε πάντα και να έχουμε το μυαλό στο κεφάλι μας.


review reaction 1 Skipet, Bartender 74, Makis99 και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2023
Εγώ πάντως κόλλησα γονοροια τον Αύγουστο από κορίτσι άλλου γραφείου... Έστω κ αν υπάρχει θεραπεία, πέρασα τεράστια ταλαιπωρία. Με εξετάσεις, πόνους, αποχή από σεξ για μεγάλο διάστημα μέχρι να κάνω επαναληπτικές να είμαι σίγουρος... Αυτά .
Να σας προλάβω...πως
Δε πήγα με άλλη κοπέλα εκείνη τη περίοδο για 30 περίπου μέρες πριν αλλά κ μετά
Φόραγα προφυλακτικό εννοείται, δεν την ακούμπησα με το πέος. Το κόλλησα όπως είπε κ ο γιατρός μου από στοματικό που μου έκανε.
Έκτοτε να πω την αλήθεια διστάζω κ δεν αφήνω.
Άσχετο με την υπόθεση αυτή, δεν την έχω παρακολουθήσει... Απλά μοιράζομαι την εμπειρία μου για να ξέρετε κ να προσέχετε... Δυστυχώς είναι ρίσκο.
review reaction 1 review reaction 5 Bartender 74, hornyasfuck, Giannisaigiannisvictor και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2023
@Rani37 αυτό ακριβώς έπαθα και εγώ με διαφορά πως ήταν γύρω στις 85 μέρες χωρίς σεξ. Επίσης φόραγα προφυλακτικό αλλά ελεύθερο στοματικό. Το ίδιο ακριβώς μου είπε κι ο δικός μου γιατρός. Έχω ταλαιπωρηθεί πολύ κι ακόμα συνεχίζω... Εσένα πόσο σου κράτησε?
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
05 Ιανουαρίου, 2023
Τρώω την σπαταλάτε χρόνο σε 17 ερωτήσεις για να μπορέσετε να μαυρίσετε ακόμα περισσότερο το πρακτορείο μας τιμά πάρα πολύ γιατί ασχολείται πολύ μαζί μας από την βλέπω προφανώς δεν θα έχετε να ασχοληθείτε με κάτι άλλο!
Μπορείτε σας παρακαλώ να μας παρουσιάστηκε εσείς τα στοιχεία που έχετε ότι κολλήσατε από την συγκεκριμένο κορίτσι; Δηλαδή έχετε κάποια απόδειξη ότι κολλήσατε από την μέλισσα ή απλά χάνεται το χρόνο σας μέσα σε ένα forum για να κατηγορήσετε εμάς προφανώς …άνδρα!

Θεωρείται ότι ο χρόνος μας δεν είναι πολύτιμος για να ασχολούμαστε και να απαντάμε στις 17 ερωτήσεις του κάθε κυρίου που μπαίνει εδώ μέσα και γράφει το μακρύ του και το κοντό του;
Εσείς που το έχετε πάρει τόσο θερμά το θέμα και κατηγορείται το πρακτορείο μας έχετε αποδείξεις;
Και απαντήστε μου λοιπόν εσείς σε κάποιες ερωτήσεις;
1. Πως γνωρίζουμε ότι δεν έχετε πάει με κάποια άλλη γυναίκα;
2. Πως είσαι τόσο σίγουρος ότι κολλήσατε από τη συγκεκριμένη κοπέλα μιλήσατε με το γιατρό της;
3. Γιατί τόση επιμονή από τη στιγμή που δεν υπάρχει κανένας άλλος κύριος που κόλλησε;

Τρεις πολύ απλές ερωτήσεις και όχι 17 αριθμημένες!
Δεν πρόκειται να απαντήσω σε κανένα άλλο σχολείο σας διότι είναι κουραστικό και αγενές να εκθέτουμε τόσο πολύ ένα κορίτσι Το οποίο δεν έχει κανένα πρόβλημα μάλλον εσείς το έχετε το πρόβλημα και καλό θα ήτανε αν όντως έχετε κολλήσει από κάπου να σταματήσετε να πηγαίνετε με κοπέλες για να μην κολλήσετε κι άλλο κόσμο!
Το ότι έχει πάρει τόση έκταση ένα θέμα μόνο και μόνο γιατί εσείς αερολογείτε ότι κολλήσατε από το κορίτσι χωρίς να έχετε ούτε ένα στοιχείο είναι πραγματικά άσχημο !
Στο πρώτο σχόλιο που σας κάναμε είναι ότι λυπούμαστε πάρα πολύ γι’ αυτό που σας συνέβη αλλά η κοπέλα είναι υγιέστατη!

Απορώ πραγματικά πως ήσασταν ο ένας άτυχος μέσα στους τόσους πελάτες που είχε η συγκεκριμένη κοπέλα και «κολλήσατε»
05 Ιανουαρίου, 2023
@Giannisaigiannisvictor Ήμουν πολύ άτυχος φίλε μου. Πάω με τη εσκορτ και μετά από 1 βδομάδα περίπου φεύγω διακοπές. Τα συμπτώματα φουλ στο νησί, ούτε γιατρός για τέτοια θέματα ούτε τίποτα. Είχα να καταλάβεις τόσες εκκρίσεις πουεβαζα χαρτί στο εσώρουχο διαφορετικά βρεχοταν ολόκληρο. Πόνοι απίστευτοι αν για κάποιο λόγο είχα μια μικρή στύση κ δεν ήταν τέρμα χαλαρό... Και φυσικά σούπερ ταλαιπωρία με γιατρό εξετάσεις κτλ. Απ' την ώρα που πήρα την αντιβίωση, τα συμπτώματα έφυγαν μέσα σε 24 ώρες. Μόνο η κοκκινίλα έμεινε για καμία βδομάδα ακόμα.
Υγ. Δεν το έκανα θέμα γιατί για καλή σας τύχη την επόμενη μέρα έφευγε κ όντως βγήκε απ'το σάιτ.
20 Ιανουαρίου, 2023
Τις τελευταίες ημέρες παρακολουθώ με ενδιαφέρον, το σήριαλ μεταξύ του νευρωσικού giannisaigiannis και του athensvipgirls με τους δορυφόρους του πρακτορείου. Προφανώς ελάχιστοι έκαναν τον κόπο να διαβάσουν και να καταλάβουν την διεισδυτική κριτική του fireryder. Με άλλα λόγια "Περνά περνά η μέλισσα, με τα μελισσόπουλα και με τα παιδόπουλα". Φαντάζομαι τι έχει να γίνει όταν η Melissa θα είναι σε λίγες ημέρες εδώ αν και δεν το βλέπω να κάθεται πάνω από 10 μέρες. Χεχε!
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2