Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 15 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 337958
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Για να είμαι ειλικρινής το συγκεκριμένο γραφείο το απέφευγα έως ότου συνάντησα την Βραζιλιάνα Alicia.

Θεωρώ ότι η Alicia είναι μια από τις καλύτερες παρουσίες για τον τρέχον έτος 2022.

Στο παρελθόν είχα προσπαθήσει να συναντήσω την Naomi η οποία όμως στη πραγματικότητα δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες που πλάσαρε το γραφείο και έκτοτε το απέφευγα.

Η κατάσταση όμως άλλαξε με την Alicia και παρόλο που δεν είχα την ίδια εμπειρία και με την Lina την οποία συνάντησα πρόσφατα έχει ανέβει στην ιεραρχία των γραφείων που παρακολουθώ για αξιόλογες περιπτώσεις κοριτσιών.

Παρακολουθώ επίσης ότι ανανεώνει συχνά τα κορίτσια που έρχονται στην Αθήνα κυρίως με λατίνες όπως με την εξαιρετική και αξιομνημόνευτη Βραζιλιάνα Alicia.

Ξεκάθαρα έχει ανέβει στις προτιμήσεις μου.

Για να δούμε αν στο μέλλον το συγκεκριμένο γραφείο θα μας παρουσιάσει και άλλες τέτοιες εξαιρετικές παρουσίες όπως η Βραζιλιάνα Alicia.

Η συνεννόηση με το control είναι φυσιολογική και όπως συνηθίζεται σε όλα τα γραφεία τουλάχιστον με εμένα.

Ανεβαίνει στην ιεραρχία των γραφείων που παρακολουθώ.
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
164
Likes:
82.195
Πόντοι:
46.223
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, TOMCRUISE, bigmountain και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2022
Το συγκεκριμένο γραφείο έχει τρακ ρεκορντ σημαντικού επιπέδου με καραφωτοσοπαρισμενες, παλιές κτλ φώτο. Έχω πάρει 4 γκόμενές συνολικά(ειδικά μια Κολομβιανη που εφερνε και μαλιστα σταθερα)η μία πιο φόλα απ την άλλη, ελπίζω να διορθώθηκε.
review reaction 1 Rensten, srek7, HoneyVoskos και 1 ακόμα μέλος
05 Ιανουαρίου, 2023
GDE το πας πολύ καλά, το πας πολύ καλά !!!
Alicia και Francesca μέχρι στιγμής είναι κατ' εμένα οι κορυφαίες επιλογές από όλα τα γραφεία.
100% Βραζιλιάνικη GFE φυσική ομορφιά.
Έχεις ανεβάσει πολύ τον πήχη.
Σου αξίζουν συγχαρητήρια !!!
Έτσι!
05 Ιανουαρίου, 2023
απο ποτε το gde ειναι κορυφαια επιλογη γραφειου? εχει φερει πιο πολλα κομοδινα και απο τα επιπλα μαρμαριδης......ας μην αναφερω και την ξαφνικη ανατιμηση γι αυτα τα επιπλα.......και μην κανετε το λαθος να κοιτατε μονο τις βασικες τιμες ,που το 120 εξαφανιστηκε κι εγινε 140, αλλα να κοιτατε και την τιμη των εξτρα της καθε κοπελας.....και το βασικοτερο τις πιο πολλες φορες η κοπελα δεν εχει ιδεα τι εχει πλασαρει το γραφειο σαν παρεχομενες υπηρεσιες......το ιδιο βεβαια ισχυει και για αλλα γραφεια ......
review reaction 1 roughfucker, srek7
09 Ιανουαρίου, 2023
Bianca και Anet αρκετά καλές περιπτώσεις.
Martina στα υπόψιν.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4