Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γραφεία CG 77979
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Η τελευταια μου επικοινωνια με το γραφειο, αν και η κοπελα που ηθελα δεν ηταν διαθεσιμη, μου εκανε πολυ καλη εντυπωση. Δεν ηταν η πρωτη φορα που τους προτιμησα αλλα παρατηρησα μια γενικη βελτιωση και ειπα να το μοιραστω μαζι σας.
Η τηλεφωνητρια ηταν ακομα πιο ευγενικη και προθυμη απο τις προηγουμενες φορες για να μου λυσει ολες μου τις αποριες και μαλιστα μπορω να πω οτι απο την ζεστη και καυλιαρικη φωνη της μπηκαν πολλες σκεψεις στο μυαλο μου.
Οσο για τα κοριτσια, γενικα τα αλλαζουν αρκετα συχνα και μου εχει τυχει μαλιστα να μην εχουν προλαβει να τις αλλαξουν στο σαιτ τους.
Εμφανισιακα εχει απο καλες μεχρι πολυ καλες και οι υπηρεσιες οσων εχω παρει μεχρι τωρα ηταν επισεις του ιδιου επιπεδου.
Αλλο ενα θετικο και σημαντικο ειναι οτι οι κοπελες που φερνουν ειναι κυριως λατινες και για ατομα σαν εμενα που θελουμε μια αλλαγη μια στο τοσο ειναι οτι πρεπει.
Δεκαρι δεν μπορω να βαλω ακομα γιατι εχουν αρκετη δουλεια μπροστα τους για την τελειοτητα αλλα σιγουρα ειναι σε καλο δρομο.
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού