Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 6 10
Προβεβλημένη
Γραφεία CG 110052
Γενική Εντύπωση
 
3.0
...το λοιπον μαγκες, το συγκεκριμενο γραφειο το επελεξα δυο φορες μεσα στο '22 και τις δυο φορες χωρις να ειναι στην πρωτη μου προτιμηση. Την πρωτη φορα δεν ηταν διαθεσιμη η κοπελα που ζητησα, ενω την ειχαν διαθεσιμη στο site τους, τους ευχαριστησα και τελειωσε το θεμα. Την δευτερη φορα, παλι δεν ηταν διαθεσιμη μια κοπελα που ηθελα για φουλ προγραμμα και αναλ μεσα και μου προτειναν μια-δυο κοπελες που ειχαν τις ιδιες υπηρεσιες στην καρτελα τους, ηταν κοντα σε χαρακτηριστικα με την πρωτη κ εκαναν και αναλ (γι αυτο μου προτειναν τις συγκεκριμενες). Επελεξα μια, ηρθε στην ωρα της (το μονο θετικο) αλλα φευ! Η κοπελα ισως δεν ειχε ορεξη, ισως ειχε αλλους λογους, ισως δν ξερω τι, αρνηθηκε το αναλ για το οποιο επιλεχθηκε! Κλασικη δικαιολογια "ααα δν μπορω, ειναι μεγαλο", περιττο δε να πω οτι στις υπηρεσιες ΔΕΝ ειχε "depends on size" και το γραφειο μου το επανελαβε 3 φορες οτι κανει αναλ. Τεσπα η κοπελα ηταν καλη στα υπολοιπα κ περασε ενα ραντεβου καλουτσικο αλλα κ ψιλοαδιαφορο. Σαφως και ριχνω ολη την ευθυνη στο γραφειο!
Στα γενικα τωρα, δν ανανεωνει συχνα τα κοριτσια του, δεν ενημερωνει το site του που ειναι η βιτρινα και το "σαλονι" του γραφειου και τελος , μαλλον λογω βαρεμαρας, οτι καινουρια κοπελα ερθει την πετανε στο κατω μερος στις "αγγελιες" οπου δν εχει ουτε πληροφοριες, ουτε τιμες, ουτε χαρακτηριστικα της κοπελας! Ποσο δυσκολο ειναι να ενημερωνουν το ενα κ μοναδικο τους εργαλειο-βιτρινα του γραφειου τους?
Για να ειμαι ομως δικαιος πρεπει να πω οτι στα συν τους ηταν η ευκολη επικοινωνια και η τηρηση του χρονου αναμονης.
Αυτα ομως δν αρκουν για να ξαναεπιλεξω το συγκεκριμενο γραφειο!!!!
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Σπάνια
Odin_
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
19.338
Πόντοι:
5.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rensten, rsotos7, Helena - Nayomi και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2022
εσυ εισαι κατηγορια what the fuck οχι depend on size
G
geroksouras
review reaction 1 review reaction 3 Alex.mauros.1977, Odin_
04 Αυγούστου, 2022
...αααα εγω δν ξερω τπτ, ή το δινουν ή δν το δινουν το κωλαρακι! Τα υπολοιπα ειναι εκ του πονηρου ;-)
review reaction 1 Alex.mauros.1977
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2