Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 24 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 391749
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Λοιπον δευτερη φορα λεω να παρω κοπελα απο το γραφειο , την πρωτη φορα που το δοκιμασα ολα πηγαν καλα και η κοπελα ηταν αυτο που περιμενα.

Στελνω μηνυμα κατα τις 20.15 ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες για τις 23.00 μου λενε και επιλεγω την μια και μοναδικη που μου εκανε κλικ. Το κλεινουμε και ετοιμαζομαι. 9 μπαινω στο αυτοκινητο λεω 10 θα ειμαι στο ξενοδοχειο να κανω ενα μπανιο και αφου ειχα χρονο να ηρεμισω. Το συνηθιζω να πηγενω νωριτερα να καθομαι στο δωματιο. 21.20 μηνυμα απο το γραφειο που λεει η κοπελα τελικα δεν μπορει. Απανταω τι αλλο εχουμε μου λενε τις ιδιες που μου ειχαν πει στις 20. Τους λεω ειμαι στο δρομο ευχαριστω αλλα με τελευταια στιγμη μου το ακυρωνετε. Τι απαντηση πηρα; οτι ενταξη 21.20 στο ειπαμε το ραντεβου ηταν στις 23. Οχι παιδια δεν παει ετσι κανουμε προγραμμα δηλαδη 21.20 θα ψαχνω να βρω κοπελα για τις 23 ενω οδηγουσα; Απαραδεκτο και ουτε μια συγνωμη τιποτα....
Ευτυχως πορτοκαλιες υπαρχουν και αλλου...δυσκολα θα το επιλεξω παλι το γραφειο αυτο....δεν ειμαστε παιδια ...
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
hlektrop
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.724
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, Ωρίων, petergsp και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2022
απαραδεκτοι τελειως. καλα κανω και κοιταω αλλα γραφεια πλεον. αρκετα με το υπερεκτιμημενο magicgirls
review reaction 1 Bartender 74, TOMCRUISE
10 Απριλίου, 2022
και η ακύρωση στο πρόγραμμα είναι, όντως μπορεί κάτι να έτυχε, θα μπορούσε να συμβεί και σε σένα και σε ενημέρωσαν 1 ω 40 λ νωρίτερα και όχι τελευταία στιγμή. Δεν βρίσκω κάτι μεμπτό σε αυτό. Αν εσύ πας 2 - 3 ώρες δυστυχώς παίρνεις το ρίσκο να συμβεί αυτό και να χασεις και τα λεφτά του δωματίου.
Εμένα ανεξάρτητη είχαμε ραντεβού στις 3 μου στέλνει μνμ ότι έρχεται σε 10 μετά απο 20 λεπτα την ρωτάω και μου λεει είναι στον δρόμο και στις 4 μου ακυρώνει οτι τελικα δεν προλαβαίνει. Έκει να δεις ξενέρα!!
review reaction 1 TOMCRUISE, Sandra Magic
10 Απριλίου, 2022
στα @@ τους. μηπως αυτοι σου πληρωσαν το ξενοδοχειο ?
review reaction 1 Bartender 74, TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3