Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 13 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 171652
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Πριν λίγες μέρες έλαβα μια ευχάριστη έκπληξη στα εισερχόμενα μηνύματα μου. Το γραφείο Dream Girls μου είπε ότι ήμουν ανάμεσα στους 5 τυχερούς που κέρδισαν μία ώρα με μία από 3 ή 4 διαθέσιμες κοπέλες. Προς δεύτερη μεγάλη μου έκπληξη και μετέπειτα ικανοποιήση ανάμεσα στις κοπέλες ήταν η Έλενα την οποία ήθελα να τη δω εδώ και αρκετό καιρό. Πρώτη μου εμπειρία με το γραφείο και ήταν άριστη τόσο στην επικοινωνία όσο και στη συνέπεια τους. Λόγω φόρτου δικής μου δουλειάς έκλεισα το ραντεβού με την Έλενα 4 μέρες πριν και συγκεκριμένη ώρα. Σήμερα σαρανταπέντε λεπτά πριν το ραντεβού, τηλεφώνησα για επιβεβαιώση - όλα θετικά - και η Ελένα ήρθε στην ώρα της στον Ιβίσκο Χοτέλ (θα ακολουθήσει σχετική κριτική οσονούπω).
Εν κατακλείδι πρώτη εμπειρία με το γραφείο: άψογη με εχεμύθεια και συνέπεια. Δεν γνωρίζω για τις υπόλοιπες κοπέλες πάντως με την Έλενα πέρασα πολύ ωραία και ευχαριστώ το γραφείο για αυτό το απρόσμενο δώρο-έκπληξη.
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ακριβείς
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.219
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, Elganador, anthotypos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2021
Συγγνώμη ἀλλά πῶς κέρδισες δωρεάν Free fuck χωρίς νά'σαι τακτικός πελάτης;! Χμμμ;Χμμμ;
review reaction 1 Rensten, TOMCRUISE, Katz
12 Νοεμβρίου, 2021
Έγινε τυχαία κλήρωση μέσω του σαϊτ και ενημερώθηκα με μήνυμα
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2